utorok, 11 február 2020 19:30

Tretie miesto Revúcej z 1. kola open ligy SZKB v Poprade Doporučený

Napísal(a) Ľ. B.

V sobotu 8. februára 2020 sa v Poprade uskutočnilo 1. kolo open ligy SZKB v kickboxe, ktorého sa zúčastnilo 158 súťažiacich z 27 klubov zo Slovenska i Poľska. Medzi nimi nechýbali ani gemerskí športovci z KICKBOX Leon REVÚCA/CVČ, keď sa s nimi predstavili i nové revúcke talenty, a to 9-ročná Terezka a len 6-ročná Andrejka. Potešiteľné je i záverečné hodnotenie gemerských športovcov, keď v súťaži 1. kola v kickboxe Revúca so ziskom 15-tich medailí skončila na 3. mieste s 51 bodmi. Prvé miesto obsadila Paga gym Poprad – 65 bodov, druhé miesto získali Panteri z Prešova – 57 bodov. Vedúcim revúckej výpravy bol Miroslav Belko.
Výsledky KICKBOX Leon REVÚCA/CVČ:

Baraník Vladimír PF-cad-m +42kg 3miesto, LC. cad.m -47kg 3. miesto KL. cad.m -42kg 2. miesto
Vaššová Terézia Light contact cad.f -28kg 1.miesto PF-cad-f -25kg 2.miesto KLcad.f -25kg 1. miesto
Baraníková Alexandra, Andrea KLcad.f -25kg 2. miesto PF-cad-f -25kg 1. miesto LC cad.f -28kg 2. miesto
Székelyová Martina PF-cad-f +42kg 3.miesto LC cad.f -46kg 2.miesto KL cad.f -46kg 3. miesto
Teličáková Alžbeta KLcad.f -42kg 1.miesto,PF-cad-f +42kg 2.miesto, LC cad.f -42kg 1. miesto

Celková štatistika: zlato 5, 20 b, striebro 6, 18 b, bronz 4, 8 b.

Ďakujeme športovcom, sponzorom, rodičom a hlavne vedúcemu výpravy.