pondelok, 24 február 2020 11:34

Revúcki kickboxeri vybojovali na Memoriáli Ladislava "DOKY" Tótha v Bratislave deväť medailí Doporučený

Napísal(a) -rov-

Reprezentanti športového klubu Kickbox Leon Revúca bojovali na 21. ročníku najprestížnejšej kickboxerskej súťaže na Slovensku "Slovak open - Memoriál Ladislava "DOKY" Tótha" konaného 22.- 23.2.2020 v Bratislave. V športovej hale Mladosť sa predstavili pretekári z 12 krajín (BLR, FRA, CZ, HUN, RUS, PL, SVK, AUT, HRV, ISR, SRB, UKR), 90 klubov so 460 súťažiacimi. Celkove sa bojovalo v 826 štartoch. Vedúcí revúckej výpravy bol Ľuboslav Bodor ml. Vo Fullcontacte nášho J. Tamáša o postup do finále vyradil Godža (CZ), A. Telíčáková vyhrala z Nagyovou (HUN) v kicklighte. O postup do finále ju vyradila Maďarka Mira. V PF ju zase o postup do semifinále vyradila Chorvátka Kampicová. Revúčana Vladka Baraníka vyradil Kowalkowski (POL) v postupe do finále a Martinu Székelyovú vyradila o postup do finále Pálfalviová (HUN).

Výsledky reprezentantov Kickbox Leon Revúca:

Baraník Vladimír ml. kad. - 47 kg LC 2 miesto, KL 3. miesto, PF 3 miesto
Székelyová Martinka st. kad. -50 kg KL 3. miesto
Tamáš Ján senior -57 kg FC 3. miesto, PF -63 kg 3miesto
Teličáková Alžbeta ml. kad. -42 kg KL 2. miesto,PF 3.miesto,LC 3.miesto
Spolu: vybojovali pre klub striebro 2x a bronz 7x. Podľa bodovej štatistiky revúčania v tomto meraní síl získali 20 bodov a 30 miesto. Prvé miesto si vybojovali kickboxeri z Czech Fullcontact Union.

Ďakujeme všetký reprezentantom za skvelý výkon vedúcemu výpravy Ľuboslavovi Bodorovi ml. a sponzorom.