Vytlačiť túto stránku
streda, 11 november 2015 21:55

Vo štvrtom kole Katsudo open ligy v kickboxe na 4. mieste bodovali pretekári klubu KICKBOX Leon Revúca

Napísal(a) Ľuboslav Bodor

kickbox raPo veľkom úspech kickboxerov Slovenska na MS v Srbskom Belehrade v K1, kde získala zlato Veronika Petríková z ŠKP PŠ Košice, sa v sobotu 7. novembra 2015 v Leviciach konalo 4. kolo Katsudo open ligy v kickboxe. Štvrté kolo bolo v Leviciach zorganizované po prvýkrát, hlavný organizátor bol Kickbox klub Levice a predseda klubu Roman Štamposký. Do 114 bojov z 14 klubov sa zaradili aj pretekári športového klubu Kickbox Leon Revúca a Centra voľného času, v počte 6. Vedúci výpravy a tréner bol Ľuboslav Bodor ml. Kapitánka klubu Janka Guláková, uchádzačka o projekt talent Novej EU, do zápasu nastúpila vo vynikajúcej forme cestu ku zlatu jej skrížila Stela Levická /kickbox Panter Prešov, ktorá je čerstvá majsterka EU zo San Sebastian - Španielsko 8/2015/. Janka prehrala a po zranení už nenastúpila na štýl kicklight. Vedúci výpravy hodnotí ako najlepší výkon na súťaži výkon Miriam Sokolovej, ktorá vynikala nasadením a bojovnosťou. Svoj prvý zápas vybojoval aj talentovaný nováčik Radko Siman, na súťaži si viedol dobre, bojoval s prehľadom.

Výsledky:

Janka Guláková - 50 kg st. kadet Lightcontact 2. miesto, kapitánka šport klubu
Radko Siman - 28 kg ml. kadet Lightcontact 3. miesto, Kicklight 4. miesto.
Stela Laurenčíková - 55 kg st. kadet Kicklight 2. miesto, Lightcontact 2. miesto.
Miriam Sokolová - 50 kg st.kadet Kicklight 2. miesto
Ľuboslav Bodor ml, - 69 kg muži Lightcontact 4. miesto
Alžbetka Teličáková - 28 kg mladší kadet Kicklight 2. miesto, Lightcontact 2. miesto
Spolu : 7 medailí - striebro 6, bronz 1. Ďakujeme sponzorom.