streda, 06 január 2016 19:46

Stolnotenisový turnaj O pohár starostu obce Gemerská Poloma 10. januára si zapíše 24 ročník

Napísal(a) od
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Peter Šereda víťaz 23. ročníka turnaja O pohár starostu obce Gemerská Poloma Peter Šereda víťaz 23. ročníka turnaja O pohár starostu obce Gemerská Poloma internet

gp stolny tenis2016Prvým stolnotenisovým turnajom v roku na Slovensku vo dvojhre mužov už tradične býva v Gemerskej Polome na hornom Gemeri turnaj O pohár starostu obce, ktorý si už 24. ročník pripíše 10. januára 2016. Pohár prisľúbil obhajovať aj jeho ostatný víťaz Peter Šereda. Podľa propozícií, ktoré nám poslal hlavný rozhodca turnaja Juraj Galajda, usporiadatelia - Obec Gemerská Poloma a miestny Stolnotenisový klub, turnaj sa uskutoční v telocvični základnej školy so začiatkom o 9.30 hod.

Predchádzať mu bude prezentácia účastníkov, ktorých budú tvoriť predovšetkým niektorí slovenskí reprezentanti a účastníci družstiev extraligy z MŠK VSTK Vranov n/T (Hruška, Kostelník, Oráč Eštók), Kysuckého Nového Mesta, Valuch R. st., Valuch R. ml., Geológu Rožňava (Gumaň, Leitner, Gallo, Letanovský M.), SK Vydrany (Lelkeš Z. a J.), Hontianske Trsťany/Dudince (J. Figeľ) ako aj 1. ligy zastúpené klubom STK Košice-Čaňa (Til J. Zelinka). Turnaj obohatia aj poprední hráči stolnotenisových klubov z Revúcej, Poproča, Jablonova n/T., Mlyniek, Henckoviec, Plešivca, ale tiež i domáci stolní tenisti. Riaditeľom turnaja je starosta obce Gemerská Poloma Ing. Miroslav Michalka. Pre účastníkov je pripravený, okrem cien a občerstvenia, aj tradičný guláš. 

OD

 

 

Čítať 5767 krát Naposledy zmenené štvrtok, 07 január 2016 11:22

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!