piatok, 13 máj 2016 11:48

Mladí revúcki karatisti dôstojne reprezentovali na Memoriáli Jozefa Juhaňáka

Napísal(a) KK Revúca

Memoriál Jozefa Juhaňáka sa uskutočnil 7. mája 2016 v Žiari nad Hronom za účasti 300 pretekárov z 37 klubov. Na tomto mládežníckom turnaji v karate sa zúčastnili aj traja pretekári z Karate Klubu Revúca, ktorí sú zároveň aj členmi záujmového útvaru pri Centre voľného času na Kollárovej ulici v Revúcej. V kategórii mladších žiakov 10 - 11 rokov sme mali dvojnásobné zastúpenie v podobe Pavla Halaja a Mateja Hericha.

Obaja menovaní skončili na stupňoch víťazov, keď zhodne získali bronzové medaile v kata cvičeniach. Najmenej sa darilo najmladšiemu z výpravy Štefanovi Koreňovi v kategórii 8 – 9 rokov, keď prehral v súboji o bronzovú medailu v kategórii súborné cvičenia kata a skončil na 4. mieste. Vedenie klubu ďakuje chlapcom za dôstojnú reprezentáciu.