piatok, 14 apríl 2017 14:56

Ani po 3. kole Open ligy SZKB kapitánka Kickbox Leon a CVČ Revúca Simonka Sokolová nenašla premožiteľku Doporučený

Napísal(a) Ľ. Bodor

V sobotu 8. apríla 2017 v športovej hale ZŠ Sibírska v Prešove sa uskutočnilo 3. kolo Open ligy SZKB v disciplínach PF, LC, KL, za účasti 233 štartujúcich z 20 klubov Slovenska.
Medzi nimi bol aj zástupca z Gemera Kickbox Leon a CVČ Revúca, ktorý získal celkom 9 medailí. Predstavil dvoch nováčikov Mateja Paluša a Miroslava Hutyru, ktorý aj zabodoval. Jeho pretekárka Miriam Sokolová prestúpila do vyššej váhovej kategórie. Kapitánka Simonka na Slovensku doteraz nemá premožiteľku a získala dve zlaté medaile.

Revúca po 3. kole SZKB je na 8. mieste z 28 klubov.

Výsledky Revúcej:
ALŽBETA TELIČÁKOVÁ PF cad-f-32kg 2. miesto, LC cad-f-28kg 2. miesto, KL cad-f-32kg 2. miesto