nedeľa, 12 november 2017 20:13

V Tvrdošíne sa uskutočnili otvorené Majstrovstvá Stredoslovenského zväzu karate kadetov a juniorov

Napísal(a) KK Revúca

Prvú novembrovú sobotu sa v Tvrdošíne uskutočnili otvorené Majstrovstvá Stredoslovenského zväzu karate kadetov a juniorov. Na majstrovstvách sa zúčastnili aj mladí pretekári z revúckeho karate klubu. Na Orave sa zišla silná konkurencia, o čom svedčí štatistika účasti, spolu 33 klubov a 345 pretekárov. Revúčania sa nestratili a po skvelom výkone v kategórii súborné cvičenia kata, mladší žiaci, 8 – 9 roční, vybojoval striebornú medailu Tadeáš Sabol.

Blízko k zisku medaily mal aj v športovom zápase kumite, kde tesne prehral súboj o bronz. Druhý cenný kov v podobe bronzu vybojoval v disciplíne kata starší žiaci, 10 – 11 rokov, Štefan Koreň. V športovom zápase starších žiakov, vo váhovej kategórii + 40 kg, nás reprezentoval Lukáš Kilik, ktorý obsadil konečné 4. miesto. Chlapcom ďakujeme za dôstojnú reprezentáciu klubu.