nedeľa, 05 september 2021 19:56

Štrnásť hrmených z Bystrého dopadlo do Krásnohorského Podhradia a nedalo súperovi nijakú nádej Doporučený

Napísal(a) MG od

DOSPELÍ

IV. LIGA JUH VsFZ – 7. kolo

1. ŠK Tatran Spišské Vlachy – FK Krásnohorské Podhradie 6:0 (1:0). G: J.Novotný 4, P. Terpaj, E. Labanc, ŽK: P. Terpaj , R: Okruhľanský – Cuprák, Marušinová. DS: Štofka. D: 90.

VLACHY: Matej FabiniRóbert Jano, Samuel Fiľák (81´ Ľ. Tomajko), Peter Terpaj, Jakub Kušiak (63´ M. Satner), Artem Bardetskyi, Zdeno Horváth (81´ J. Sater), Norbert Jochman (C), Jakub Novotný, Miroslav Šandor (70´ P. Pokrivčák), Erik Labanc.

PODHRADIE: Denis ZakharJakub Fatľa, Roland Fabián, Dávid Džačár, Erik Bodnár (84´ J. Gorgei), Martin Ďuríček, Štefan Kun (C) (88´ D. Freivolt), Tomáš Béke, Dávid Vozár, Michael Boroš, Štefan Dorkin.

futbal Vlachy Podhradie 1a

V prvom polčase hosťom z Krásnohorského Podhradia to vo Vlachoch ešte ako-tak šlo. Gól dostali síce už v 10. minúte, ale polčas vydržali len s týmto gólom. Horšie to bolo v druhom, kde domáci Vlachovčania spustili na bránu hostí spŕšku gólov, aby stav v 82. minúte dosiahol šestku. Povšimnutia hodné je i to, že kým domáci vystriedali v 2. polčase 4 hráčov zo striedačky, tréner hostí striedal až po 6. góle dvoch hráčov, pretože iba toľkých ich k dispozícii mal.

OSTATNÉ VÝSLEDKY 7. KOLA:  Cejkov - Topoľany 2:1, Geča - Ťahanovce 2:1, Kechnec - Medzev 1:2, Strážske - Čaňa 1:2, Košická N Ves - Budkovce 0:1, Sokoľany - Kráľovský Chlmec 2:1.

JAKO V. LIGA VsFZ – 5.kolo:

MFK Rožňava – FK Stavmont Kysak 2:0 (1:0). G: L. Felezký, J. Krajlík. ŽK: 0 – J. Jurko. R: M. Marušin – J. Pták, M. Zubka, DS: M. Klovanič. D: 95.

ROŽŇAVA: Frederik SpišákTomáš Leštách, Ladislav Varga (C), Ondrej Vysoký, Juraj Horvát, Kristian Šikur, Stanislav Ďuriček (64´ Cs. Óvary), Lukáš Felezký (64´ L. Felezký), Ladislav Dávid, Filip Kovács, Jozef Krajlik (90´ J. Ivanič).

KYSAK: Peter Zvirinský – Miroslav Olejár, Slavomír Novák, Ľudovít Bičkoš, Filip Sokol (C), Matúš Pankievič (76´ M. Lumczer), Jozef Jurko (61´ A. Bodnár), Christián Hric, Marek Oros (76´ R. Jahňák), Vincent Demko, Tomáš Bujnovský.

Hostia z Kysaku síce nepatria zatiaľ medzi popredné mužstvá súťaže, ale domácim tri body vybojovali jeho najmladší hráči. V prvom polčase Felezký a na konci druhého polčasu Jozef Krajlík. Obidvaja majú po 17 rokov, teda hrajú aj z dorast MFK vo 4. lige. Po tomto kole s jednou prehrou patrí Rožňavčanom druhá priečka v tabuľke za Lokomotívou Košice, ktorá je s plným počtom bodov.

OSTATNÉ VÝSLEDKY 5. KOLA: Seňa - Krásna 6:1, Malá Ida - Lokomotíva Košice 0:6, Kokšov-Bakša - Ruskov 1:3, Perín - Čečejovce 3:3, Ždaňa - Budimír 4:2.

6. LIGA ObFZ ROŽNAVA 6. KOLO

ŠK Polom Gemerská Poloma – Zlatý klas Dlhá Ves 0:1 (). G: Kliment, ŽK: Schvarz, Hatvanik, Bakoš - 0, R: Molnár – Baczúk, Šimčák, DS: F. Drenko. D: 50.

POLOMA: Dárius ForgáčJakub Polanecký (46´ D. Čonka), Ľubomír Hatvaník, Maroš Bakoš, Miloš Schvarz (C), Lukáš Boňko, Július Lišuch, Lukáš Jasenka, Marko Zatroch (87´ T. Szilágyi), Michal Dorčák (89´ L. Korintuš), Denis Fajdek.

DLHÁ VES: Gabriel Pomaj – Gabriel Beke, Milan Makkai, Miroslav Lorinc, Miloš Kliment, Patrik Mičinsky (81´ R. Ferdinand), Attila Orvos, Marián Dusza (C), Viktor Kováč, Kristian Segyo, Martin Havrlent (87´ D. Novák).

Hostia z Dlhej Vsi vedú tabuľku 6. ligy ObFZ Rožňava bez problémov. Doteraz nestratili ani bod so súpermi. Vo svoej bráne zaznamenali iba dva góly, ale strelci nepoznali zábran pri streľbe gólov, a tak si ich v 5 zápasoch pripísali 24. Polomci mali doma najsilnejšieho súpera doterajšieho ročníka a to, že dokázali odolávať tomuto súperovi je pre nich úctyhodný výkon. Za jeden gól od rozbehnutej Dlhej Vsi si zaslúžia Polomci obdiv.

OFK Vyšná Slaná – MFK Dobšiná 8:0 (3:0). G: Š. Domik 3, a. Gallo a O. Liptai po 2, ŽK: , R: Uharček - R. Farkaš, DS: F. Drenko, D: 100.

SLANÁ: Vladimír BalúchFilip Gallo, Marek Laurinc (46´ J. Gallo), Peter Rogos, Martin Gallo (80´ Joz. Barnák), Peter Zabrel (C), Dušan Kalis (64´ O. Kračún), Ondrej Liptai, Jerguš Barnák, Adam Gallo, Štefan Domik (73´ M. Benedikty).

DOBŠINÁ: Bohuš KašparIvan Gallo, Adrián Klement (46´ R. Gotthardt), Mário Tokarčík, Miroslav Majerčák (55´ M. Oravec), Matúš Smrek, Stanislav Ogurčák, Peter Fabián (C), Štefan Brondoš, Marek Ogurčák, Ondrej Leskovjanský.

Derby zápas dvoch geograficky susedných klubov sa pred vysokou návštevou skončil jednostranne 8:0 pre domácich. Hostia stále nie sú v hernej pohode, a tak nie je veľkým prekvapením, že stretnutie na severe okresu skončilo takto. Vyhovovalo to aj najlepšiemu strelcovi zápasu, ktorý trafil dobšinskú bránu trikrát. Hostia stihli do hry zapojiť dvoch hráčov z lavičky.

TJ Baník Rakovnica – FK Gemerská Hôrka 2:6 (2:2). G: L. Gábor, M. Gábor – D. Bodnár a Cs. Valaszky po 2, R. Kardos, R. Miglavic, ŽK: bez kariet, R: Poťmák – J. Molnár, DS: J. Kerekes. D: 60.

RAKOVNICA: Lukasz Prodochl (C)Marián Bubenčík (46´ J. Gábor), Marián Gábor (70´ J. Hric), Matej Lompart, Juraj Tomi, Jozef Lipták – Giba, Ondrej Vavrek, Caba Koncz (46´ Cs. Koncz), Jozef Sklenár, Filip Čapó (70´ P. Szollos), Lukáš Gábor.

HÔRKA: Martin MagosMikuláš Lukáč (65´ T. Čech), Dávid Bodnár (C), Štefan Tóth, Richard Kardos, Csaba Valaszkay (72´ Cs. Valaszkay), Zoltán Halász, Richard Szkokan, Denis Szkokan (46´ Á. Gyurán), Norbert Radič (65´ K. Illés), Roland Volčko (46´ R. Miglavic).

Domáci mali súpera, ktorého hra vzbudzuje rešpekt. Zrejme majú zámer niečo pozitívneho s futbalom v Gemerskej Hôrke spraviť a zdá sa, že mužstvo sa chce presadiť v tomto ročníku súťaže. Tak sa to prejavovalo v Rakovnici, kde dominovali najmä v druhom polčase, keď súperovi strelili  4 góly a preukázali tak svoj prístup k hre i jej kvalite.

15. FK Krásnohorské Podhradie B 6 0 0 6 8:48   0

TJ Sokol Pača – TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka 2:1 (1:0). G: M. Tóth, R. Bubenčík (PK)– N. Barczi, ŽK: 0- A. Máté, R: J. Gyenes – P. Katona, DS: O. Vysoký. D: 80.

PAČA: Ľubomír Gajdoš (C)Lukáš Lapoš, Gabriel Ongyik, Jakub Drenko, Matej Zagiba (46´ R. Farkaš), Roman Bubenčík, Ján Bocko, Marián Szilágyi (85´ M. Kollarik), Michal Tóth, Roland Klinko (34´ O. Šomšák), Ľubomír Lukáč.

DLHÁ LÚKA: Marián Manko (C) (75´ O. Kerekes) – Ivan Bošela, Alexander Kovács, Rastislav Pásztor (46´ A. Máté), Tamáš Hegedus, Alexander Polyák, Patrik Klárik, Nándor barczi, Arnold Rigó, Mário Lovas, Patrik Pál Baláž (70´ A. Prónyai).

Druhé susedské derby sa hralo v Pači, kde prišli na zápas hráči z Dlhej Lúky. Diváci videli svižný a vyrovnaný zápas. Domáci začali síce diktovať hru a ujali sa v 34. minúte aj vedenia, ale v 56. minúte hostia Barczim vyrovnali. Hostia sa potom snažili prevziať iniciatívu a prestriedali aj 2 hráčov z lavičky, dokonca svoje miesto opustil aj brankár Manko, ale záverečný gól patril domácim, ktorý v 90. minúte strelil z pokutového kopu skúsený strelec Bubenčík. Hostia sa tak stále v tabuľke pohybujú v spodnej polovici, čo nie je pre nich najlepšou vizitkou.

FK Hrhov – MFK Rožňava B 3:3 (3:1). G. P. Ribár 2, R. Grosmann – L. Drobňák, Á. Tamás, J. Krajlík, ŽK: 0 – J. Horváth, R: L. Lorincz – M. Vávrová, K. Baczúk. DS: L. Šalamon. D: 30.

HRHOV: Alexander BartókRóbert Hajdu, Tamás Tomesz (C), Attila Herczeg, Tomáš Zsigrai (65´ M. Rybár), András Herczeg (43´ D. Jánosdeák), Zoltán Uveges, Gabriel Šmajda (65´ N. Képeš), Peter Ribár, Roman Grosmann, Marián Žiga.

RUDNÁ: Kristian Kocis – Attila Gyömbér (C), Dominik Kakalejčík (85´ F. Spišák), Juraj Horvát, Karol Kováč, Jozef Krajlik, Lukáš Drobňák, Ákos Tamás, Stanislav Hric, Lukáš Felezký, Ladislav Dávid.

Keď na ihrisku v Hrhove domáci už v 5. minúte vyhrávali 2:0 a na konci polčasu to bolo už 3:1, diváci očakávali, že rezervné mužstvo MFK Rožňava odíde s vysokou prehrou. Stalo sa však to, čo sa na futbale stáva, ale iniciatívu v 2. polčase prevzali hostia. Dvomi gólmi vyrovnali stav zápasu na 3:3. Nevie sa, čo sledoval tréner hostí, keď stiahol z hry obrancu a vymenil ho za prvého brankára z áčka. Stav sa už nezmenil.

TJ Tatran Betliar – FK Lipovník 3:0 (2:0). G: M. Gallo, M. Arvay, L. Árvay, ŽK: 0 - A. Korszinszki, R. Szucs, D. Bollo, R: J. Szor – Šofranko, Babík. DS: Bobrík. D: 80.

BETLIAR: Štefan MišinaDávid Poťmák (68´ R. Imre), Lukáš Poťmák (C), Samuel Cirbus, Viktor Mihalík, Dominik Szilardi, Matej Oravec (84´ B. Silárdi), Martin Arvay, Miloš Gallo (78´ P. Lipták), Ivan Lörinc (68´ Ľ. Árvay), Marián Marciš.

LIPOVNÍK: Róbert Fábian – Patrik Luspaj, Oto Farkaš, Kristián Albert (46´ F. Emodi), Adrian Korszinszki (75´ Z. Lipták), Roland Szucs (68´ M. Dubovan), Róbert Juhász, Norbert Vozár, Tomáš Répási (68´ D. Kardos), Attila Gorgei (C), Dávid Bollo.

Betliarčania si doma zmerali sily so súperom, ktorý doteraz patril spomedzi bývalých siedmoligistov v tejto súťaži ako najlepší kolektív. V parku Andrášiovcov sa však nepresadil i keď podal dobrý výkon. Skúsenejšie mužstvo Betliara si však hralo svoju hru a nedalo sa prekvapiť Lipovníčanom.

FK Krásnohorské Podhradie B – TJ Baník Rožňavské Bystré 1:14 (0:7). G: D. Kótai – P. Minčík, L. Babián a R. Rochl po 3, M. Molnár 2, Jak. Rochl, M. Ikri, V. Gallo, ŽK: J. Gulykáš - 0 , R: P. Galík – P. Béreš, DS: Š. Bodnár. D:

PODHRADIE: Ján DarvašNorbert Gunár, Daniel Kótai, Štefan Tolvaj (C), Tibor Darvaš, Martin Tolvaj, Ján Gulykáš, Peter Darvaš, Kristián Horváth, Ján Horváth, Mikuláš Horváth.

BYSTRÉ: Tomáš Kandalík – Tomáš Ivanič, Adam Rochl (C), Ladislav Fabian, Dominik Palašta, Jakub Rochl, Adrián Krága, Marián Molnár, Marcel Ikri, Peter Minčík, Róbert Rochl.

Hodiny hlavného rozhodcu ukazovali ešte len 27. minútu tohto stretnutia a skóre už bolo 0:7 v prospech hostí z Bystrého. Tí využili slabý odpor domácich, ktorí sa  síce nakoniec dočkali čestného gólu, ale bolo to z ich strany všetko, pretože hostia mali presnejšiu mušku a vypracovali si v tomto ročníku zatiaľ najvyšší rozdiel gólov. Víťazstvo na súperovom ihrisku, hoci s veľmi slabým súperom, Bystranov postavilo na tretie miesto v tabuľke len vďaka horšiemu skóre.

D O R A S T

IV. LIGA SD sk KG-VsFZ 3. KOLO

FK Lokomotíva Košice B – FK Baník Drnava 14:1 (7:1). G: M. Vaško 4, Ch. Rerko P. Genčúr a N. Čuchta po 2, Plačan, Mitro, F. Bačo, J. Dutkovič , ŽK: 0 - D. Józsa, A. Parada, ČK: 0 - D. Polyák, R: M. Fotta. Div.: 25.

KOŠICE: Peter Kalina - Michal Seliga (59´ F. Bačo), Matej Obšitoš (59´ A. Sima), Oskar Reštei (C), Marián Plavčan, Dominik Mitro, Nikolaj Samuel Čuchta (46´ J. Bolčák), Christopher Rerko (46´ J. Dutkovič), Richard Šalapa, Marek Vaško, Patrik Genčúr (46´ T. Kajsin).

DRNAVA: Patrik Pilát - Gabriel Petro (C), Dávid Józsa, Attila Anna, Levente Molnár, Mátyás Boršodi, Alexander Parada, Dávid Grbálik, Gabriel Bimbó, Dominik Polyák, Daniel Balázs.

MFK Rožňava – FK Kechnec 11:0 (6:0). G: J. Fedor 3, Sz. Szabó-Dózsa 2, P. Kišš, S. Drábik, L. Benko, T. Miškovič, M. Seman, D. Hricko (vlastný) - 0. ŽK: T. Miškovič – ŽK: K. Horváth, D. Hricko, ČK: P. Tóth. R: R. Drenko.

ROŽŇAVA: Patrik Varga – Alex Hajduk (46´ N. Makkay), Stanislav-Sebastian Drábik (78´ B. Ruščin), Marek Jančík, Karol Kováč (C), Szabolcs Szabó Dózsa (40´ L. Benko), Patrik Kišš, Tomáš Miškovič, Michal Seman, Gabriel LabinaJozef Fedor.

KECHNEC: Ladislav Motyka – Dávid Ucekaj, Lukáš Hricko, Matúš Mura, Daniel Bártoš, Ronald Frankovič, Kristián Horvát (C), Ladislav Horváth, Pavol Tóth, Emil Adu, Daniel Hricko.

OSTATNÉ VÝSLEDKY 3. KOLA: Benecol Košice - Čečejovce 6:3, Poproč - Medzev 3:1, Sokoľany - Valaliky 0:2.

III. LIGA-SŽ-U15-SK.A - VSFZ - 3. KOLO

MFK Rožňava - FK Košická Nová Ves 12:0 (8:0). G: M. Ligart 4, D. Dókus 2, P. Rogos, M. Šedo, M. Minčík, D. Kubica, J. Očenáš, O. Križalkovič (vlastný). ŽK: bez kariet. R: R. Drenko. D: 14.

ROŽŇAVA: Kristian Horňak - Dávid DókusDominik Šelmeci (C)Peter Rogos (36´ Š. Šimon), Samuel ChocholSamuel PetergáčMatúš Šeďo (36´ J. Očenáš), Richard KralMatej MinčíkDamian Kubica (36´ M. Mikolaj), Michael Ligart (36´ R. Šille).

KOŠICKÁ:  Dominik Mačinga - Sebastián BorodáčPatrik HermanViktor BérešOliver Križalkovič (C)Pavol CerňákDominik KopsaRené Horváth (50´  N. Vojčický), Katarína HorváthováŠimon DziakOliver Leo Peter Hodgson (36´ L. Duda).

OSTATNÉ VÝSLEDKY 3 KOLA: Čaňa - FC Košice B 0:19, Junior Košice - FK Kechnec 9:0.

III. LIGA MŽ - U13 - sk. A - VsFZ - 3. KOLO

MFK Rožňava - FK Košická Nová Ves 11:1 (6:1). G: T. Rogos 5, R. Bernár 2, R. Polyák, M. Capák, A. Ondrejčík, N. Zubrický - M. Maďar. ŽK: bez kariet. R: R. Drenko. D: 21.

ROŽŇAVA: Martin Šofranko (C) - Dávid Štigala, Florián Máté, Richard Sztelo, Jakub Petergáč, A. Ondrejčík, Lukáš Červenák, Mike Capák, Jozef Korbinčík, Sebastián Schneebauer, Lukáč Hatvaník, Roman Polyák, Dominik Podracký, Nicolas Fiľo, Tomáš Rogos, Gregor Vrzal, Marko Tkáč, René Bernár, Nicolas Zubrický, Rastislav Stehlo.

KOŠICKÁ: Oliver Leško - Rastislav Štefaník, Tomáš Varga, Tobias Sebastián Szabó, Timon Vagaský (C), Filip Pavlovský, David Kellber, Emil Sivák, Matúš Maďar, Gabriel Koteles, Dominik Behina, Jakub Simegh, Oliver Dostál.

OSTATNÉ VÝSLEDKY KOLA: FK Čaňa - FC Košice B 0:11, Junior Košice - Kechnec 8:0.

4. liga ObFZ Rožňava – žiaci – 1. kolo

MFK Dobšiná – FK Krásnohorské Podhradie 2:0 (1:0). G: T. Filický 2. ŽK: bez kariet. R: M. Ďuríček. D: 20.

DOBŠINÁ: Jakub Vilim – Evan Macko Beluš (30´ E. Spišiak), Dominik Filiczky, Štefan Krága, Alexander Lalík, Tomáš Filický (C), Marek Kašpar, Adam Vido (40´ S. Parajková), Mia Čišková (36´ S. Breuer), Sára Sarnovská (36´ V. Grančáková), Kristián Holmok.

PODHRADIE: Kevin Rézműves – Róbert Zubatý, Nikolas Horváth 36´ N. Horváth), Jozef Gulykáš (C), Tomáš Kuru, Marek Krištof (36´ L. Darvaš), Ondrej Źiga, Róbert Žiga, Jozef Krištof, Ján Tolvaj, Albín Zubatý.

szabolcs mogyorodiŠK Polom Gemerská Poloma – TJ Zlatý klas Dlhá Ves 1:16 (0:7). G: S. Gunár – Sz. Mogyoródi 8, Sz. Kovács 4, Š. Šimon 2, M. Šeďo, F. Király. ŽK: bez kariet. R: M. Šimčák. D: 40.

POLOMA: Šimon KoltášMatej Garčár (C), Tomáš Galajda, Miroslav Szirotnyák, Tomáš Szirotnýak, Patrik Kučerák, Tomáš Gunár, Alex Kristóf, Tomáš Benedik, Samuel Gunár, Leon Kotlár.

DLHÁ VES: Balázs Barkai – Ádám Csótó, Richard Orel, Viktor Ferdinand, Gabriel Ferdinand, Sebastian Víglasky, Szabolcs Kovács, Szabolcs Mogyoródi, Krisztián Kupecz, Ferdinand Király (C), Šimon Šimon.

TJ Papiereň Slavošovce – FK Hrhov 10:1 (8:0). G: J. Radič 4, M. Gažík 2, K. Tomi, A. Tomi, E. Lalik, S. Karvay – R. Balog. ŽK: J. Radič – 0. R: S. Haviarik. D: 20.

SLAVOŠOVCE: Milan Tolnai – Patrik Sidor (53´ E. Karalo), Samuel Karvay, Jakub Radič (C), Adrián Tomi (18´ M. Gažik), Karol Tomi, Lukáš Tomi (53´ S. Tomi), Tomáš Dulovec, Erik Karalo, Emilián Lalik (62´ P. Karalo), Tomas Karalo.

HRHOV: István Herczeg – Roman Balogh, Nikolas Varga, Ákos Jánosdeák, Marek Szanyi, Dániel Die (C), Daniel Fekete, Marcos Csorba, Richárd Kovács.

Hostia z Hrhova prišli do Slavošoviec iba deviati.