nedeľa, 21 august 2022 11:32

Pohyby v kádroch mužstiev 7. futbalovej ligy ObFZ Rožňava Doporučený

Napísal(a) Š. Tomášik
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka zdroj: archív klubu

Počas letného prestupového obdobia dochádza prestupom a hosťovaniam vo futbalových kluboch. Práve v príspevku sa dočítame o príchodoch a odchodoch v kluboch 7. futbalovej ligy ObFZ Rožňava. Prestupový termín ešte trvá a nie je vylúčené, že dôjde aj k ďalším prestupom a hosťovaniam. 

FK Tatran Betliar

Prišli:
Marek Šály (Rožňavské Bystré), Matej Chochol (Rožňava), Maroš Bakoš, Marko Zatroch, Lukáš Boňko, Miloš Schvarz (všetci ŠK Polom Gemerská Poloma)

Odišli:
Ladislav Buday (Drnava), Miloš Gallo (Rožňavské Bystré)

ŠK Polom Gemerská Poloma

Prišli:
Mikuláš Štefánik, Štefan Kušnier (obaja Pača), Pavol Lenkey (Rožňavské Bystré), Ján Simeon Želinský (Vyšná Slaná), Viliam Máťaš (Rakovnica), Ján Fazekaš (Rožňavské Bystré), Tomáš Miškovič, Radovan Árvai (obaja Rožňava), Miroslav Kerek (Krh. Podhradie)

Odišli:
Roman Nemec (Pača), Maroš Bakoš, Marko Zatroch, Lukáš Boňko, Miloš Schvarz (všetci Betliar), Dárius Forgáč (Rožňavské Bystré), Adam Labuda, Denis Turzák (obaja Dobšiná), Michal Dorčák (Rozhanovce), Sebastián Bizik, Tomáš Lux (obaja Vyšná Slaná)

 

MFK Dobšiná

Prišli:
Matúš Pitoňák (Vyšná Slaná), Adam Labuda, Denis Turzák (obaja ŠK Polom Gemerská Poloma)

Odišli:
Boris Milko (Rožňavské Bystré )

 

OFK Vyšná Slaná

Prišli:
Sebastián Bizik, Tomáš Lux (obaja ŠK Polom Gemerská Poloma), Miroslav Seman (Krh. Podhradie)

Odišli:
Matúš Pitoňák (Dobšiná), Matej Oravec (Podrečany), Jerguš Barnák (MFK Jelšava), Marek Hric (Stupava), Ján Simeon Želinský (ŠK Polom Gemerská Poloma), Richard Tobias Želinský (Rožňava)

 

FK Lipovník

Prišli:
Florián Emödi (Drnava), Marcel Podracký (Jovice), Adrián Vozár, Attila Anna (obaja Drnava), Dávid Jánošdeák (Hrhov), Tibor Kerekeš (Krh. Podhradie), Adam Kardoš (Krh. Dlhá Lúka)

Odišli:
Kristián Albert (Krh. Dlhá Lúka), Norbert Vozár (Krh. Podhradie)

 

MFK Rožňava B / Rudná

Prišli:
Filip Znak (Rožňavské Bystré), Tomáš Gecelovský (Podbrezová), Richard Tobias Želinský (Vyšná Slaná), Martin Skalický (Rakovnica)

Odišli:
Ladislav Varga (Krh. Dlhá Lúka), Peter Pačan (Lubeník), Tomáš Miškovič (ŠK Polom Gemerská Poloma), Alex Mihók (Slávia TU Košice ), Matej Chochol (Betliar), Gabriel Orosz (Pača), Radovan Árvai (ŠK Polom Gemerská Poloma)

 

TJ Sokol Pača

Prišli:
Roman Nemec (ŠK Polom Gemerská Poloma), Gabriel Orosz (Rožňava), Martin Tolvaj, Ján Horváth, Peter Darvaš, Daniel Kótai, Jozef Gulykáš, Štefan Darvaš (všetci Krh. Podhradie B)

Odišli:
Mikuláš Štefánik, Štefan Kušnier (obaja ŠK Polom Gemerská Poloma), Marián Szilágyi (Orlové), Ondrej Šomšák, Roman Bubenčík (Krásnohorská Dlhá Lúka)

 

FK Hrhov

Prišli:
Adam Hajdu (Péder), Zoltán Kovács (Dvorníky - Včeláre)

Odišli:
Alexander Bartók, Ján Štefan, Tamás Tomesz (všetci Čečejovce), Gabriel Šmajda (Krh. Dlhá Lúka), Roman Grosmann (Turňa), Marek Dunka (Roma Drienovec), Samuel Žiga (Dvorníky - Včeláre), Dávid Józsa, Zoltán Grbálik (obaja Drnava), Gabriel Gecs (Krh. Dlhá Lúka), Ladislav Saksoň (Péder), Dávid Jánošdeák (Lipovník)

 

FK Baník Drnava

Prišli:
Ladislav Buday (Betliar), Alex Csontos (Hrhov), Attila Spišák (Krh. Dlhá Lúka), Dávid Józsa (Hrhov), Erik Mackovjak (Jablonov n. / T. ), Adrián Szaniszló, Oto Kerekeš (obaja Krh. Dlhá Lúka), Sebastián Dunka (Turňa), Zoltán Grbálik (Hrhov), Nandor Barczi (Krh. Dlhá Lúka)

Odišli:
Attila Anna, Adrián Vozár (obaja Lipovník), Filip Fabian (Potvorice), Florián Emödi (Lipovník)

 

TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

Prišli:
Attila Balázs, Ján Lokos, Vladimír Zsóri, Ladislav Kovács (všetci Gemerská Hôrka), Róbert Kováč (Plešivec)

Odišli:
Nikto

 

TJ Baník Rožňavské Bystré

Prišli:
Miloš Gallo (Betliar), Denis Forgáč (ŠK Polom Gemerská Poloma), Ladislav Fabian (Rakovnica), Roman Viola, Zoltán Laven (obaja Plešivec), Boris Milko (Dobšiná)

Odišli:
Pavol Lenkey (ŠK Polom Gemerská Poloma), Marek Šály (Betliar), Ján Fazekaš (ŠK Polom Gemerská Poloma), Denis Koncz, Lukáš Hajdu, Tomáš Uhrín, Csaba Koncz (všetci Rakovnica), Filip Znak (Rožňava)

 

TJ Baník Rakovnica

Prišli:
Denis Koncz, Lukáš Hajdu, Tomáš Uhrín, Csaba Koncz ( všetci Rožňavské Bystré)

Odišli:
Ladislav Fabian (Rožňavské Bystré), Viliam Máťaš (ŠK Polom Gemerská Poloma), Martin Skalický (Rožňava)

 

TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka

Prišli:
Roman Bubenčík, Ondrej Šomšák (obaja Pača), Kristián Albert (Lipovník), Gabriel Šmajda (Hrhov), Ladislav Varga (Rožňava), Gabriel Gecs (Hrhov)

Odišli:
Ákos Kerekeš (Péder), Oto Kerekeš, Adrián Szaniszló (obaja Drnava), Nandor Barczi (Drnava), Arnold Rigo (Dvorníky - Včeláre), Štefan Bodnár (Blatná), Adam Kardos (Lipovník), Attila Spišák (Drnava)

 

Pripravil Ing. Štefan Tomášik

 

Čítať 239 krát Naposledy zmenené nedeľa, 21 august 2022 15:39

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!