nedeľa, 18 september 2022 18:49

Jedenásť gólov v siedmom kole prinieslo vo futbalovej Rudnej radosť aj divákom Doporučený

Napísal(a) MG od
Fotografia zo zápasu MFK Rožňava - Lokomotíva Košice 0:1. Zachytáva situáciu v 19-ej minúty, v ktorej padol jediný gól zápasu do siete domácej Rožňavy. Košický hráč 17 ročný  Jakub Beliš sleduje už len loptu, ktorú usmernil ponad pravé plece brankára  Frederika Spišáka. Fotografia zo zápasu MFK Rožňava - Lokomotíva Košice 0:1. Zachytáva situáciu v 19-ej minúty, v ktorej padol jediný gól zápasu do siete domácej Rožňavy. Košický hráč 17 ročný Jakub Beliš sleduje už len loptu, ktorú usmernil ponad pravé plece brankára Frederika Spišáka. Foto z videa zo zápasu.

D O S P E L Í

V. LIGA JUH VsFZ – 7. KOLO

MFK Rožňava – FC Lokomotíva Košice 0:1 (0:1). G: J. Beliš. ŽK: K. Šikúr, A. Tamáš – M. Uvegeš, E. Koneracký, S. Kiš. R: M. Maličký – D. Bobko, M. Turcsányi. DS: J. Michna. Div.: 250

ROŽŇAVA: Frederik Spišák - Juraj Horvát, Tomáš Gecelovský, Filip Szabó, Yelzhas Kambarov, Jozef Krajlik (46´ Á. Tamás), Michal Domik, Kristian Šikur, František Gyenes (80´ J. Korfanta), Filip Kovács, Jaroslav Figúr (C) (80´ A. Hajduk).

LOKOMOTÍVA: Samuel Kiš - Richard Karafa (73´ S. Čorňak), Matej Podstavek (C), Šimon Šimko, Adrián Pačinda, Martin Leško, Patrik Grega, Erik Koneracký (84´ M. Ondrejkovič), Marcel Üvegeš (55´ O. Zubenko), Miroslav Ivan (73´ N. Kriška), Jakub Beliš (55´ K. Štovka).

Hostia z Košíc nastúpili v Rožňave v najsilnejšej zostave. Teda aj s najlepšími strelcami V. ligy M. Ivanom a Leškom. Ich cieľom bolo získať 3 body. Hostia sa ujali vedenia už v 19. minúte gólom Beliša, ale domáci podali výborný výkon a najmä v druhom polčase visel gól Rožňavy na vlásku. Stretli sa dve popredné mužstvá tabuľky a diváci videli zaujímavý zápas. Chýbal iba gól domácich.

TJ Družstevník Cejkov – FK Krásnohorské Podhradie 5:2 (0:0). G: P. Bálint a J. Paľovčík obaja po 2, L. Bučko. Hralo sa bez kariet. R: M. Petraššovitš – J. Grip. M. Trojčák. DS: J. Štofka. Div.: 50.

CEJKOV: Marek Karhút - Peter André (46´ M. Panda), Nikolas Tóth, Stanislav Michalko (79´ A. Himal), Adrián Barna, Erik Barna, Ján Vajda (C), Ján Blanár, Lukáš Bučko, Jakub Paľovčík, Patrik Balint (89´ J. Max).

PODHRADIE: Dávid Džačár - Tomáš Hajdúk, Roland Fabián, Štefan Dorkin, Norbert Vozár, Ján Kovács, Daniel Tisza (45´ M. Ďuríček), Tomáš Revúcky (C), Richard Kardos, Július Benedik, Norbert Luko.

futbal cejkov podhradie 1

Zo 7. kola majstrovského futbalu V. ligy JUH VsFZ Družstevník Cejkov - FK Krásnohorské Podhradie 5:2 (0:0). Zdroj: facebook družstevník cejkov

5 liga najlepší strelci 7Dobre napísal na facebook niektorý z divákov Krásnohorského Podhradia, že jeho futbalistov čaká náročná jeseň. Bod hneď v prvom kole vonku znamenal istú kvalitu, ale po tomto zápase akoby zaťal do hráčov FK Krásnohorské Podhradie. K niečomu podbnému prišlo i v tomto kole, keď hostia v Cejkove vydržali polčas hrať bezgólvo, ale v druhom stihli napočítať vo vlastnej sieti päť gólov. Horšie, že domácim Cejkovčanom vsietili iba dva a tak body zostali doma. Podhradiu ostáva naďalej čakať na novú príležitosť ako sa dostať k nejakému zisku. Zatiaľ im v tabuľke patrí posledná priečka.

OSTATNÉ VÝSLEDKY: Malý Horeš – Topoľany 2:0, Dvorníky-Včeláre – Borša 2:0, Kráľovský Chlmec – Budkovce 2:6, Geča – Ťahanovce 4:2.

7. LIGA ObFZ Rožňava – 7. kolo

TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka – TJ Baník Rožňavské Bystré 1:0 (0:0). G: P. Pál Baláž. ŽK: I. Bošela, P. Pál Baláž, A. Prónyai – T. Ivanič, R. Jakab. R: J. Ször – V. Babik, L. Lörincz. DS: Š. Bodnár. Div.: 70.

DLHÁ LÚKA: Marián Manko - Ladislav Varga (C), Ivan Bošela (88´ R. Šoltes), Roman Bubenčík, Mário Lovas (60´ T. Hegedus), Attila Kerekeš, Roland Madarász, Patrik Klárik, Attila Prónyai, Gabriel Šmajda (60´ G. Šmajda), Ondrej Šomšák (46´ P. Pál Baláž).

BYSTRÉ: Dárius Forgáč - Adam Rochl (C), Róbert Rochl, Peter Milko, Ján Rochl, Tomáš Kuchta (75´ V. Gallo), Milan Gallo, Tomáš Ivanič, Boris Milko (85´ P. Minčík), Miloš Gallo, Filip Čapó (46´ R. Jakab).

Domáci sa na stretnutie s vedúcim mužstvom tabuľky dobre pripravili. Hostia z Bystrého v prvom polčase dobre bránili, ale v druhom polčase domáci Dlholúčania hrali lepšie a zaslúžene o gól zvíťazili. Ukázali sa ako lepšie mužstvo oproti tomu, čo hrali v minulom ročníku. V tomto ešte neprehrali a stratili iba dva body, ktorými zaostávajú za bystranskými  o 2 body.

MFK Rožňava B / Rudná – TJ Baník Rakovnica 9:2 (4:1). G: L. Felezký 3, J. Urban, P. Kontra, L. Dávid, V. Konček, Z. Molčan – Ľ. Karalo, S. Čonka. Hralo sa bez kariet. R: M. Uharček – D. Poťmák, L. Gyenes. DS: L. Šalamon. Div.: 50.

RUDNÁ: Kristian Kocis - Filip Znak, Ondrej Sanisló, František Čapó, Karol Kováč, Vladislav Konček, Ondrej Vysoký, Stanislav Hric, Martin Skalický, Lukáš Felezký, Ján Urban.

RAKOVNICA: Jozef Karalo - Marián Bubenčík, Caba Koncz, Denis Koncz, Marek Radič, Lukáš Gábor, Adrián Vavrek (C), Marián Gábor, Samuel Čonka, Lukáš Hajdu, Ľubomír Karalo.

Až teraz si uvedomujú hráči z Rakovice, čo znamená pre nich strata doterajšieho brankára. Na ihrisku v Rudnej doplatili na jeho zranenie a domáci si pekne opravili svoje skóre. Presne polovicu strelených gólov im priniesol zápas so susedmi z Rakovnice.

MFK Dobšiná – OFK Vyšná Slaná 1:0 (0:0). G: A. Labuda. ŽK: D. Turzák, M. Ogurčák – A. Gallo, M. Hadar, J. Barnák. R: R. Klinko – J. Gyenes, V. Babik. DS: J. Kerekes. Div.: 50.

DOBŠINÁ: Bohuš Kašpar - Jakub Polanecký, Adrián Paulík, Ivan Gallo, Mário Tokarčík, Adam Labuda (74´ A. Nagy), Marek Ogurčák (77´ R. Gotthardt), Stanislav Grančák (46´ D. Turzák), Matúš Poliak, Matúš Smrek (67´ A. Klement), Peter Fabián (C).

SLANÁ: Roman Lindák - Filip Gallo, Martin Gallo (C), Michal Hadar, Branislav Kuzma, Adam Gallo, Miroslav Seman (64´ J. Barnák), Dušan Kalis, Gustav Keršák (87´ O. Kračún), Ondrej Liptai, Štefan Domik.

Po dlhých skúšaniach Dobšinčanov vyhrať raz nad susednou Vyšnou Slanou sa im v tomto kole konečne podarilo. Pričinil sa o to domáci Adam Labuda, ktorý premenil šancu v 50. minúte. Dobšinčania k tomu použili možnosť niekoľkonásobného striedania hráčov z lavičky, čo im takisto prispelo k zisku troch bodov. Rozhodca počas zápasu udelil dve žlté karty domácim a tri hosťom. Poslednú v 90. minúte.

FK Baník Drnava – ŠK Polom Gemerská Poloma 3:3 (2:0). G: O. Kerekes 2, K. Šoltés – L. Korintuš, J. Fazekaš, M. Tomášik. Hralo sa bez kariet. R: J. Molnár – R. Farkaš, G. Rási. DS: F. Drenko. Div.:

DRNAVA: Gabriel Józsa - Peter Búlik (C), Tibor Kerekeš, Erik Polyák, Nándor Barczi, Gellért Zsilla (72´ J. Gorgei), Róbert Kovács, Gabriel Petro (46´ T. Szilágyi), Kilián Šoltés, Oto Kerekes (63´ K. Kovács), Timotej Lipták.

POLOMA: Mikuláš Štefanik - Lukáš Jasenka, Miroslav Tomášik, Ján Fazekaš, Peter Boroš (C), Luboš Korintuš, Radovan Árvai, Miroslav Kerek, Frederik Ungváry-Szabó, Igor Harabin, Michal Ruszó.

Polomčania tentoraz v Drnave prekvapili domácich a odviezli si od nich bod. Usilovali sa a dali tri góly, čo pre nich znamenalo veľa. Najviac to, že opustili posledné miesto v tabuľke. V Drnave to tak ľahko doteraz nešlo. A pri tom nestriedali počas hry ani jedného hráča, kým domáci využili troch hráčov zo striedačky.

FK Hrhov – TJ Zlatý klas Dlhá Ves 2:4 (1:1). G: Z. Uveges, A. Kocsík – M. Makai, V. Kováč, A. Orvos, K. Novák. ŽK: G. Veverica. R: P. Galík – D. Poťmák, M. Vávrová. DS: O. Vysoký. Div.: 77.

HRHOV: Ákos Kapczi - András Herczeg (39´ A. Kocsík), Zoltán Kovács (59´ Z. Szucs), Adam Pogány, Róbert Hajdu, Adam Hajdú, Gábor Veverica, Michal Hranyó (70´ Z. Kapczi), Zoltán Uveges (C), Ľudovít Kardoš, Róbert Bernáth (70´ M. Giák).

DLHÁ VES: Gabriel Pomaj - Gabriel Beke, Martin Havrlent (70´ J. Lokos), Milan Makkai, Patrik Mičinsky (85´ T. Segyo), Attila Orvos, Viktor Kováč, Miloš Kliment, Marián Dusza (C), Kristián Illés (46´ A. Pomaj), Róbert Miglavic (85´ K. Novák).

Domáci Hrhovčania aj v tomto zápolení pustili futbalistom Dlhej Vsi tri body. Začiatok hry však tak dlho nevyzeral, aby všetky body putovali na Silickú planinu. Prvý gól padol z kopačky domáceho hráča Zoltána Uvegesa už v štvrtej minúte. Po 27 minútach vyrovnal hosťujúci Milan Makkai. Ďalšia spŕška gólov začala v 53. minúte, pokračovala potom gólmi hostí v 55., 76. a v 90-ej. FK Hrhov obsadil posledné miesto v tabuľke.

FK Lipovník – TJ Sokol Pača 4:2 (2:1). G: A. Gorgei 2, R. Szucs, A. Vozár – J. Bocko, Ľ. Lukáč. Hralo sa bez kariet. R: L. Lörincz – M. Šimčák, P. Rogos. DS: J. Bobrík. Div.: 50.

7 liga najlepší strelci 7LIPOVNÍK: Tibor Kerekeš - Patrik Luspaj, Martin Doboš (60´ O. Farkaš), Zoltán Lipták, Róbert Garan, Adrian Vozár (86´ P. Gorgei), Roland Szucs, Roland Szücs, Dávid Jánosdeák, Attila Gorgei (C), Alexander Szűcs (66´ L. Emodi).

PAČA: Ladislav Harhovský - Štefan Darvaš, Gabriel Ongyik, Radovan Dlugoš (C), Michal TóthPeter Darvaš, Ľubomír Lukáč, Ján Bocko, Jozef Gulykás, Marek Kollarik, Gabriel Orosz (64´ D. Zakhar).

V bráne hostí nastúpil Ladislav Harhovský a oficiálny brankár Denis Zakhar sedel na nej do 64. minúty. Potom ho tréner pozval do útoku namiesto Gabriela Orosza. Gólom však do siete domácich neprispel. Jeho spoluhráči Lukáč i Bocko dali iba dva, a keďže domáci boli výkonnejší, stačili im na víťazstvo štyri góly. Pre Lipovník sú aj tieto cenné, pretože znamenajú zisk 3 bodov.

III. LIGA SD VÝCHOD VsFZ – 7. KOLO

ŠK Zemedar Poprad-Stráže – MFK Rožňava 1:2 (1:1). G: M. Šefc – R.T. Želinský, J. Fedor. ŽK: K. Orolín – M. Jančík, SZ.Szabó Dózsa. R: R. Olejár – D. Petruľa, M. Šingliar. Div.: 31.

III liga najlepší strelci 7POPRAD-STRÁŽE: Radovan Slavkovský - Patrik Zuštiak, Alex Rataj, Kamil Zatkovský, Michal Šterbák, Jozef Šromek, Ján Lipták, Kristián Orolin (C), Michal Marton, Marko Šefc, Samuel Barilla.

ROŽŇAVA: Kristian Kocis - Karol Kováč, Jozef Fedor (C), Marek Jančík, Szabolcs Szabó DózsaFilip Hajdúk, Patrik Varga, Richard Tobias Želinský, Matyas Timár, Áron Kristóf, Viktor Koňa.

OSTATNÉ VÝSLEDKY KOLA: Spišská Belá - Saqbinov 1:0, Spišské Vlachy - Svidník 0:8, Košická Nová Ves - Vranov n/T 0:4, Veľký Šariš - Stará Ľubovňa 0:2:

IV. LIGA SD K-G VsFZ – 7. KOLO

FK Baník Drnava – TJ Dvorníky-Včeláre 1:14 (0:8). G: I. Herczeg - R. Horváth 5, S. Žiga 2, D. Dunka 2, L. Rigó 2, A. Csemer, G. Grác, J. Bastyur. ŽK: A. Parada, I. Herczeg – 0. R: R. Drenko. Div.: 22.

IV. liga najlepší strelci 7DRNAVA: Matej Kaňúr - Dániel Die (46´ Z. Dányi), Roman Balogh, Dávid Józsa, Ákos Jánosdeák, Zoltán Grbálik (46´ D. Olách), Alexander Parada (C), István Herczeg (72´ T. Volgyi), Nikolas Jónáš (80´ D. Polyák), Gabriel Bimbó, Ondrej Dunka,.

DVORNÍKY-VČELÁRE: Dávid Spišák - Benjamin Kirlig, Daniel Dunka, Nikolas Gabriel Drozda (62´ M. Baščúr), Kevin Rybár 62´ S. Duna), Alexander Csemer, Samuel Žiga, Gregor Grác (76´ S. Kuru), Ladislav Rigó (C) (76´ F. Fiľka), Róbert HorváthSamuel Dunka (46´ J. Bastyur).

OSTATNÉ VÝSLEDKY KOLA: Poproč – Moldava n/B 0:2, Medzev – Lokomotíva Košice B 2:0, Benecol Košice – Junior Košice 3:1, Kechnec – Ťahanovce 2:4, Slávia Košice – Ždaňa 1:2.

III. LIGA SŽ A VsFZ - 4. KOLO

FK Junior Košice - MFK Rožňava 1:1 (0:1). G: S. Becza - M. Gašpar. R: M. Safko. Div.: 30.

KOŠICE: Marco Béres - Jakub OndušekOliver LazarovskýMichal TelepjanSawyer Becza (C)Peter SpielmanErik ZagoraOliver CsalaNoel BeczaDaniel HolzträgerSebastian Novotný.

ROŽŇAVA: Martin Šofránko - Richard Kral (C)Lukáš SzaszákLukáš PakesMatúš PakesRichard SzteloSebastian SchneebauerDamian KubicaThomas DobiesRadislav ŠilleMartin Gašpar.

OSTATNÉ VÝSLEDKY KOLA: Krásna – Košická Nová Ves 8:0, Čaňa – Kechnec 5:5.

III. LIGA MŽ A VsFZ - 4. KOLO

FK Junior Košice – MFK Rožňava 1:4 (1:3). G: M. Rybnikár - H. Domik, J. Petergáč, N. Filo, T. Rogos. R: M. Safko. Div.: 30.

KOŠICE: Oliver Špilár - Krištof KužmaŠimon KužmaDorota JoščakováŠtefan VlasatýJakub TomaszTomáš MúdryOliver SpolečníkJuraj MajerníčekBruno BalogFilip NagyAndrej PristášMichal JakimMatúš Rybnikár.

OSTATNÉ VÝSLEDKY KOLA: Čaňa – Kechnec 8:0, Krásna – Košická Nová Ves 1:5.

4. LIGA ObFZ ROŽŇAVA – 2. KOLO

ŠK Polom Gemerská Poloma – FK Krásnohorské Podhradie 9:4 (4:2). G: L. Kotlár 5, D. Baláž 3, M. Lestak. ŽK: P. Kučerák – J. Žiga. R: P. Katona. Div.: 25.

najlepsio 4 liga žiaci 2 koloPOLOMA: Miroslav Szirotnyák - Lukáš Hatvanik, Matej Garčár (C), Alex Kristóf, Leon KotlárDávid Baláž, Nela Olexová, Maros Lestak, Marek Mako, Pavol Kučerák, Tomáš Galajda.

PODHRADIE: Erik Žiga - Nikolas Horváth, Jozef Krištof (C), Marek Krištof, Dominik Rigo, Kristián Rigó, Ondrej Źiga, Róbert Žiga, Lukáš Darvaš, Ján Žiga, Cynthia Zubatá.

MFK Dobšiná – TJ Papiereň Slavošovce 2:1 (0:0). G: K. Holmok, E. Karalo (vlastný SLAV) – M. Baláž. Hralo sa bez kariet. R: M. Vávrová. Div.: 25.

DOBŠINÁ: Erik Spišák - Marián Lévay, Adrián Červenák, František Červenák, Ladislav Červenák (35´ P. Červenák), Sebastián Červenák, Kristián Holmok, Dominik Filiczky (35´ L. Horváth), Samuel Breuer, Matej Leffler, Ján Kolárik.

SLAVOŠOVCE: Milan Tolnai - Patrik Sidor, Tomáš Dulovec, Adrián Tomi (35´ I. Karalo), Lukáš Tomi (C), Samuel Tomi, Erik Karalo, Ervín Karalo, Miroslav Baláž, Daniel Boldi, Tomas Karalo.