JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/dorast
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/kovcup/09
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/dorast
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/kovcup/09
nedeľa, 03 jún 2012 17:33

Dali sme im jedenásť, naša brána prázdna, spievali si dorastenci Drnavy po zápase s Valalikmi Doporučený

Napísal(a) F. Emödi,

Drnava - Valaliky 11:0 (3:0). G: Maliňák 2, Emödi, B. Šoltés, K. Šoltés, J. Kovács, N. Kovács, Vozár, Polyák, Szücs, Čelovský. Drnavským dorastencom graduje forma v posledných futbalových zápasoch. Najprv zničili Veľkú Idu 7:2, v ďalšom kole potrápili silný Poproč a tentoraz rozstrieľali súpera z Valalík, ktorí sú mimochodom pred nimi v tabuľke. Obe mužstvá mali problémy s brankármi, domácim ani nedošiel brankár a hosťom absentoval kvôli červenej karte. Pred zápasom si nikto nepredstavoval takúto kanonádu, ale Drnavčanom prišla veľmi vhod. DOMÁCIM SA GÓLOVO PRESADILO AŽ 10 HRÁČOV! Výnimkou bol len Maliňák, ktorý sa presadil ako jediný

dvakrát. Zápas rozhodoval Haviarik.
Drnavčania začali zostra. Vysoko napádali hostí, ktorí sa len veľmi ťažko oslobodzovali. Na konci prvej desaťminútovky sa už Drnava presadila, keď po spracovaní si lopty efektne skóroval B. Šoltés. 1:0. Po góle sa však Drnava uspokojila a útočné výpady hostí začali byť čoraz nebezpečnejšie. Vzruch priniesla až 34. minúta. Emödimu v bráne vypadla z ruky celkom jednoduchá lopta, no z dorážky trafili hostia len brvno. Už sa zdalo, že Drnava pôjde na polčas s najtesnejším výsledkom, avšak bolo to napokon rozdielom triedy. Po rohu K. Šoltésa sa hlavou presadil Vozár. 2:0. A nádherný kúsok sa podaril Čelovskému minútu pred koncom polčasu. Takmer z polovice ihriska nádhernou strelou rozvlnil sieť Valalík. 3:0! Polčas.
Po vzájomnej dohode sa v bráne vystriedal v polčase Emödi s Vozárom, a prvý menovaný hneď sa predstavil gólovou nahrávkou. Szücs sa na prvý pokus nepresadil, ale nakoniec zvýšil na 4:0. Po fantastickej nahrávke Maliňáka sa presadil gólovo aj Emödi. 5:0. Maliňák s Emödim vyrobili o pár minút podobnú akciu, len teraz strieľajúcim bol Maliňák, no ten odmietol zvýšiť. Maliňák skóroval na 6:0 až po nahrávke N. Kovácsa. Hviezda posledných minút Maliňák vybojoval 20 minút pred koncom aj penaltu, z ktorej skóroval K. Šoltés. 7:0. Prvýkrát v sezóne si vychutnal pocit streleného gólu aj N. Kovács, ktorý sa predral individuálne pred brankára a bolo to už 8:0! Maliňák chcel konkurovať Čelovskému v strelení najkrajšieho gólu a fantastickou delovkou pod brvno sa mu to aj podarilo. 9:0. J. Kovács mal celý zápas smolu, no na konci zápasu sa presadil aj on. Nádherný center Herczega umiestnil hlavou presne do pravého rohu. 10:0! A bodku za stretnutím dal striedajúci Polyák utešenou strelou do toho istého rohu ako aj J. Kovács. 11:0. Koniec!