nedeľa, 10 september 2023 15:58

OFK Vyšná Slaná prevzala vedenie 7. futbalovej ligy Doporučený

Napísal(a) MG od

Budem sa pýtať, ale vopred viem, že od nikoho nemôžem čakať odpoveď na túto otázku: Ako je možné, že na majstrovský zápas 3. kola žiakov 4. ligy ObFZ Rožňava neprišiel delegovaný rozhodca? Dozvedeli sme sa, že mal dovolenku. Žiaci FK Krásnohorské Podhradie – MFK Dobšiná skončil jednoznačným výsledkom 1:6.

A teraz k tým starším, ktorí hrajú najvyššiu oblastnú súťaž 7. ligu. V nedeľu 10.9. sa odohralo všetkých 7 stretnutí podľa vyžrebovania. Domáci boli úspešnejší a vyhrali nad hosťami v pomere 5:2. OFK Vyšná Slaná prevzala po Baníku Rožňavské Bystré vedenie 7. ligy po 6. kole. V tomto kole padlo 38 gólov v prospech domácich, ktorí zaznamenali z nich 21 gólov.

Najviac gólov videli v Hrhove – 8, a to v prospech hostí z Rudnej, ktorí zvíťazili nad Hrhovčanmi 3:5. Gólovo sa najviac presadil hráč MFK Dobšiná – Marián Gábor, ktorý skóroval 3 razy. Zaznamenali sme aj 1 vlastný gól (Búlik z Drnavy). Padlo i niekoľko trestov za previnenia hráčov. V Hrhove červenou kartou bol potrestaný domáci hráč Attila Herceg. Vo Vyšnej Slanej hráč Betliara Matej Chochol, ktorému iba pred týždňom DK odpustila polovicu trestu za predchádzajúcu ČK. Tretím vylúčeným hráčom bol Lipovníčan Adrian Korszinszki v zápase s Pačou. Pochválime však družstvá, ktoré sa v zápolení nedopustili trestov od rozhodcov. Tak to bolo v týchto prípadoch: Dobšiná – Dlhá Ves a Rakovnica – Dlhá Lúka. Najviac divákov bolo zvedavých na zápas Dobšiná – Dlhá Ves, kde prišlo vyše sto fanúšikov.

D O S P E L Í

V. LIGA JUH VsFZ – 6. kolo

MFK Rožňava – TJ Družstevník Malý Horeš 8:0 (3:0). G: F. Kovács 4, R. Marcelino 2, M. Sabol, M. Domik (z PK). ŽK: Z. Kótai – 0. R: P. Seman - M. Petraššovitš, K. Laurinec. DS: A. Mišenčík. Div.: 100.

ROŽŇAVA: 22 Frederik Spišák – 2 Goderdzi Machaidze (44´ Z. Kótai), 16 Shota Gvazava, 4 Filip Szabó, 6 Filip Gallo (46´ F. Gyenes), 25 Valerii Kovernyk (67´ J. Korfanta), 8 Gabriel Majoroš (67´ R. T. Želinský), 10 Michal Domik, 19 Filip Kovács, 11 Martin Sabol (67´ Sz. Szabó Dózsa) , 7 Ryan Jiovanni Marcelino.

HOREŠ: 1 Alexander Tóth – 33 Norbert Horňák, 14 Alexander Batta, 9 Tomáš Varga, 44 Martin Tóth, 5 Tomáš Némethi, 10 Brian Gašparik, 19 Flórián Pituk, 4 Dionýz Šváb, 11 Gabriel Molnár, 8 Erik Kováč (C).

V nezvyklom čase, krátko po 13. hodine odohrali Rožňavčania aj nezvyklý zápas proti súperovi zo Zemplína. Veľká Rožňava v ňom zvalcovala Malý Horeš až tak, že niektorí fanúškovia na sociálnej sieti varovali pred preťažením ihriska od množstva gólov na jednu stranu. Osem gólov bol najvyšší počet, čo rožňavskí futbalisti v tomto ročníku zatiaľ nadelili súperovi. Pričinil sa o to najmä štvorgólový strelec Filip Kovács, ktorý vynikal v tomto zápase a pred súperovým brankárom bol neudržateľný. Na zábere je vidieť tesne po tom, ako odrazenú loptu spoluhráča Machaidzeho od brvna vrátil pohotovo do brány prekonanému brankárovi Horeša. Je to zatiaľ najviac strelených gólov, ktoré v 5. lige mužstvo v jednom zápase doteraz strelilo jednému súperovi.

FK Krásnohorské Podhradie – TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 3:3 (2:1). G: T. Revúcky, Š. Dorkin, R. Fabián – G. Galambos 2, Zs. Timkó. ŽK: R. Fabián, N. Luko, R. Ferdinand – J. Paľovčík, Zs. Timkó, S. Kantor. R: V. Paulišin – D. Kostráb, M. Valčo. DS: M. Piro. Div.: 100.

PODHRADIE: 1 Martin Magos – 16 Daniel Vojčík (C), 12 Štefan Dorkin, 2 Martin Ďuríček (77´ N. Luko), 3 Ivan Oravec, 6 Róbert Ferdinand, 10 Andrej Vaško, 8 Roland Fabián, 14 Matej Gelda (77´ T. Béke), 7 Tomáš Revúcky, 11 Richard Kardos.

CHLMEC: 1 Erik Kolbas – 3 Ľubomír Godarský (53´ R. Orgovan), 77 Dominik Tronka, 11 Patrik Tronka (83´ B. Balog), 8 Ján Blanár, 20 Radek Dolgoš (C), 27 Zsolt Timkó, 16 Gergo Galambos, 7 Jakub Paľovčík, 19 Olivér Galambos (20´ S. Kantor), 9 Marcel Boda.

3 3 khp kch 1a

V Podhradí sa stretli súperi, ktorí doteraz boli v tabuľke vždy blízko seba. Polčas síce patril domácim, ktorí sa ujali vedenia, ale v druhom polčase si to hostia z Kráľovského Chlmca vynahradili a skóre vyrovnali.

OSTATNÉ ZÁPASY KOLA: Budkovce - Gelnica 2:4, Nacina Ves - Geča 0:0, Dvorníky-Včeláre - Borša 2:1, Malá Ida - Topoľany 0:5, Ťahanovce - Vojčice 1:2.

7. LIGA ObFZ ROŽŇAVA – 6. KOLO

FK Hrhov – MFK Rožňava B/Rudná 3:5 (1:4). G: D. Klučik 2, G. Gecs - J. Figúr a S. Ďuríček (1 z PK) po 2, L. Dávid.  ČK: A. Herczeg - 0. R: P. Galík – R. Farkaš. Div.: 49

HRHOV: 22 Zoltán Halász – 10 Dominik Grulyo, 3 Roman Grosmann, 14 Daniel Klučik, 18 Adrian Kocsík (C), 2 Gabriel Gecs, 7 Gabriel Šmajda (52´ Z. Uveges), 5 Ronaldo Horváth, 13 Róbert Hajdu (46´ S. Žiga), 6 András Herczeg, 4 Attila Herczeg.

RUDNÁ: 21 Ján Rabas – 19 Marek Jančík, 15 Ondrej Sanisló, 5 Ján Urban (C) (46´ P. Szolos), 12 Karol Kováč, 10 Stanislav Hric, 4 Filip Szabó, 2 Stanislav Ďuriček, 9 Gabriel Labina, 11 Jaroslav Figúr, 7 Ladislav Dávid.

Keď béčko MFK Rožňava postaví v hociktorom stretnutí 7. ligy niekoľko hráčov áčka, nemusí sa báť o výsledok, kdekoľvek sa stretnutie odohrá. Tak tomu bolo i v Hrhove, kde rozdiel v hre boli vidieť z výsledku už v 1. polčase. Druhý polčas síce oslabení domáci o vylúčeného Attilu Herczega sa síce snažili aj herne, ale bolo to na hostí málo.

OTJ Honce – ŠK Polom Gemerská Poloma 4:3 (0:2). G: V. Gallo a I. Lorinc po 2 - T. Szilágyi, K. Šubovič, I. Harabin. ŽK: 0 - T. Szilágyi, D. Fajdek, M. Zatroch. R: M. Uharček – J. Molnár, DS: Š. Bodnár. Div.: 50.

HONCE: 1 Ondrej Ujházi – 8 Ivan Lörinc, 10 Ján Pástor (C), 11 Peter Hajdu, 13 Marek Gábor, 4 Norbert Gallo, 14 Vladimír Tokoly, 5 Matúš Hric, 9 Viliam Gallo, 6 Ľubomír Zatroch, 7 Marek Vranec.

POLOMA: 99 Mikuláš Štefanik – 44 Igor Harabin, 35 Lukáš Jasenka, 17 Radovan Árvai (C), 6 Kristián Šubovič, 8 Matúš Zatroch, 2 Attila Kovács, 22 Tomáš Szilágyi (60´ P. Katona), 11 Luboš Korintuš, 12 Denis Fajdek, 18 Matúš Kuchta (70´ M. Ďurán).

Už druhý zápas vyhrali Hončania na domácej pôde. Aj keď hrali s posledným mužstvom tabuľky, museli v druhom polčase zapnúť naplno, aby body ostali doma. Stratu dvoch gólov z prvého polčasu vyrovnali po niečo hodine hry. Ale tretí gól hostí padol znovu o necelých 10 minút. Na víťazstvo domácim bolo potrebné pridať o 2 minúty rozhodujúci gól a tri body zostali doma. Diváci videli peknú "hojdačku".

TJ Sokol Pača – FK Lipovník 2:1 (0:1). G: R. Dlugoš, D. Toplanský -  A. Gorgei. R: R. Klinko – M. Vávrová. DS: J. Kerekes. ČK: A. Korszinszki, ŽK: P. Luspaj, M. Šály, R. Szucs. Div.:50.

PAČA: 33 Ladislav Harhovský (C) – 3 Miloš Zagiba, 22 Jozef Liška, 10 Matej Zagiba (75´ A. Reiner), 19 Jakub Drenko, 6 Róbert Adam, 8 Ján Bocko, 9 Jozef Gulykás, 5 Ľubomír Gajdoš (30´ P. Darvaš), 17 Daniel Toplanský, 7 Sebastian Erdofalvi (46´ R. Dlugoš).

LIPOVNÍK: 69 Marek Šály – 3 Patrik Luspaj, 18 Zoltán Lipták, 14 Adrian Korszinszki, 8 Roland Szücs, 9 Radovan Farkaš, 10 Roland Szucs, 16 Ondrej Kiss, 13 Adrian Vozár, 11 Attila Gorgei (C) (57´ Rod. Szucs), 15 Alexander Szűcs (78´ R. Priam).

Diváci v Pači videli zaujímavý a strhujúci zápas s neďalekým súperom z  Lipovníka. Už v 12. minúte sa ujali gólom Attilu Gorgeia a ich vedenie vydržalo až do konca prvého polčasu. Keď v druhom polčase domáceho Erdofalviho vystriedal Radovan Dlugoš, už v druhej minúte svojej hry vyrovnal stav zápasu na 1:1. A začalo sa odznovu. Po polhodine stretnutia Daniel Toplanský strhol druhým gólom víťazstvo na stranu Pače. Hostia sa s tým len ťažko zmierovali a nasledovali 3 karty pre ich hráčov. Najtvrdšia bola červená, ktorú uvidel Adrian Korszinszki za podrazenie súpera vo vyloženej gólovej príležitosti a nedokončil zápas. V 88. minúte musel opustiť ihrisko.

MFK Dobšiná – Zlatý klas Dlhá Ves 4:1 (2:0). G: M. Gábor 3, A. Labuda - P. Mičinsky. Hralo sa bez kariet. R: D. Poťmák – M. Ďuríček, DS: O. Vysoký. Div.: 101.

DOBŠINÁ: 1 Bohuš Kašpar – 2 Ivan Gallo (82´ L. Lacko), 10 Miroslav Majerčák, 16 Marián Bubenčík, 4 Patrik Holmok (54´ G. Holmok), 6 Samuel Čonka, 3 Peter Fabián (C) (72´ A. Lalik), 8 Stanislav Grančák (46´ J. Polanecký), 17 Adam Labuda, 9 Marián Gábor, 11 Róbert Gotthardt.

DLHÁ VES: 1 Csaba Flander (62´ G. Pomaj) – 15 Marián Dusza (C), 4 Attila Pomaj, 2 Martin Havrlent, 3 Gabriel Beke, 8 Miloš Kliment, 5 Kevin Novák, 9 Patrik Mičinsky, 6 Kristián Illés, 12 Marián Pavlínyi, 13 Tibor Segyo (36´ G. Ferdinand).

Dobšinčania podľa výsledku zahrali zrejme najlepší zápas. Okrem toho, že získali s týmto súperom tri body, hralo sa aj slušne a bez kariet. Tromi gólmi sa presadil ich nový hráč Marian Gábor, ktorý prišiel z Baníka Rakovnica. Pekná bola i návšteva divákov, čo nie je vždy takouto vizitkou Dobšinej. V popredí strelcov po 6. kole sa drží najmä strelec Dlhej Vsi Patrik Mičinsky.

TJ Baník Rakovnica – TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka 0:3 (0:2). G: P. Boroš, L. Varga, A. Prónyai. Hralo sa bez akriet. R: J. Gyenes – K. Baczúk, DS: F. Drenko. Div.: 50.

RAKOVNICA: 1 Lukasz Prodochl – 5 Ondrej Vavrek, 7 Lukáš Gábor, 4 Juraj Tomi, 21 Štefan Krága, 10 Juraj Červenák, 3 Adrián Mujzer, 2 Ladislav Gemerský (C), 17 Igor Čižmár, 6 Erik Gažik, 20 Nikolas Kotlár.

DLHÁ LÚKA: 1 Marián Manko – 21 Ladislav Varga (C), 17 Roman Bubenčík, 7 Roland Madarász8 Patrik Klárik (46´ I. Bošela), 9 Attila Prónyai, 10 Arnold Rigó (72´ A. Kerekeš), 19 Mário Lovas (46´ K. Albert), 11 Peter Boroš, 13 Ondrej Šomšák (T. Hegedus), 16 Patrik Pál Baláž (74´ T. Zagiba).

Na spodných priečkach tabuľky držiaca sa Rakovnica nemala šance proti súperovi z Dlhej Lúky. Aj keď v predchádzajúcom zápase hostia doma s Vyšnou Slanou nevyhrali, ukázali svoje prednosti. Peknou vizitkou hráčov Rakovnice je slušná hra aj proti jednoznačnému súperovi.

FK Baník Drnava – TJ Baník Rožňavské Bystré 4:3 (2:2). G: B. Šoltés, P. Repaszky, G. Zsila 79, J. Kovács - A. Rochl, Róbert Rochl, P. Búlik (vlastný DR). ŽK: A. Parada - 0. R: P. Béreš – V. Babik, DS: L. Šalamon. Div.: 85.

DRNAVA: 1 Gabriel Józsa – 7 Peter Búlik (C), 13 Tibor Kerekeš, 2 Ján Kovács, 18 Timotej Lipták (38´ J. Bernáth), 6 Roman Viola, 19 Alexander Parada, 15 Patrik Repaszky, 11 Brian Šoltés, 14 Adrián Szaniszló (67´ O. Kerekes), 17 Michal Ruszó,.

BYSTRÉ: 1 Dárius Forgáč – 12 Ján Ivanič, 3 Tomáš Ivanič, 18 Jakub Rochl, 6 Július Benedik, 19 Róbert Rochl, 10 Maroš Bakoš, 4 Adam Rochl, 5 Milan Gallo, 11 Boris Milko (C), 9 Ján Rochl (78´ P. Milko).

Hostia mali vždy doteraz najväčšie obavy z krátkeho ihriska v Drnave, na ktroré domáci používajú osvedčenú taktiku. V mnohých prípadoch im priniesla tri body. Tak tomu bolo aj v tomto zápase. Hostia z Bystrého sa ujali vedenia už v 11. minúte Adamom Rochlom, ale prvý polčas sa skončil nerozhodne 2:2. Domáci potom síce zase skórovali, ale tentoraz ich tretí gól Petra Búlika bol vlastný, a pomohol hráčom z Bystrého. Slovo strelcov patrilo i naďalej domácim, ktorí ešte do konca zápasu nielenže vyrovnali nepriaznivý stav, ale Ján Kovács 7 minút pred koncom stanovil konečný výsledok zápasu na 4:3 pre domácich. Hostia sa tak ľahko zbavili vedenia súťaže a prenechali ho Vyšnoslancom, ktorí doma nezaváhali.

OFK Vyšná Slaná – TJ Tatran Betliar 4:1 (2:1). G: Jer. Barnák, D. Kalis, S. Bizik, O. Leskovjanský - M. Chochol.  ČK: M. Chochol. R: G. Rási – M. Šimčák, DS: G. Gašpar. Div.: 77.

SLANÁ: 1 Roman Lindák – 2 Michal Hadar (54´ M. Gallo), 4 Peter Rogos, 15 Marek Laurinc, 5 Ján Simeon Želinský, 12 Adam Gallo (C) (83´ M. Seman), 3 Dušan Kalis, 17 Jerguš Barnák, 19 Matúš Poliak (83´ O. Liptai), 10 Štefan Domik (54´ J. Gallo), 6 Sebastián Bizik (68´ O. Leskovjanský).

BETLIAR: 20 Samuel Cirbus – 3 Miloš Schvarz (68´ J. Čižmár), 4 Lukáš Boňko, 6 Lukáš Poťmák, 7 Martin Arvay8 Viktor Mihalík, 12 Boris Silárdi (46´ M. Pástor), 13 Marek Kováč, 14 Marián Marciš (C), 22 Ľubomír Árvay, 23 Matej Chochol.

Pred peknou diváckou kulisou a za nádherného slnečného počasia sa stretli tabuľkoví susedia. Hostia prišli s úmyslom uchmatnúť domácim nejaký ten bod, ale domáce mužstvo po dobrom výkone v predchádzajúcom kole v Krh. Dlhej Lúke chceli v tomto zápzase bodovať naplno. Zo začiatku sa hral vyrovnaný zápas. Hostia spoliehali na M. Chochola v útoku a ten sa im v 22. min. odvďačil, keď zakončil rýchly protiútok. Bola to prvá strela hostí na domácu bránu. Domácich to nabudilo, spresnili hru a napádaním hostí získavali množstvo lôpt a vytvárali si postupne tlak. V 32. min bol v pokutovom území faulovaný Š. Domik v čistej gólovej príležitosti a rozhodca nezaváhal a odpískal pokutový kop. Ten strelou do šibenice premenil Jerguš Barnák. V 44. min po nádhernej kombinačnej akcii a centri na zadnú tyč nezaváhal domáci D. Kalis a do šatní išli domáci s jednogólovým náskokom. V II. polčase sa obraz hry nezmenil domáci neustále tlačili a hostia skúšali s protiútokov čosi vymyslieť. V 62. min sa skvelou akciou s gólovým zakončením blysol najmladší hráč na ihrisku S. Bizik. Prešiel cez dvoch hosťujúcich obrancov a aj cez brankára a zakončil do prázdnej brány. Snahu hostí o lepší výsledok znegoval nezmyselne v 81.min. M. Chochol, ktorý po urážke postranného rozhodcu videl červenú kartu a zápas nedohral. Domáci prečíslenie využili na strelenie ďalšieho gólu, keď striedajúci O. Leskovjanský hlavou spečatil na konečných 4:1 pre domácich. ktorí boli v tomto zápase jednoznačne lepší a víťazstvo si plne zaslúžili.       (Vl. Lukáč)

17.9. o 10.30 hod.:    MFK Rožňava B/Rudná - MFK Dobšiná
17.9. o 15.00 hod.:   TJ Tatran Betliar - TJ Baník Rakovnica, FK Lipovník - FK Baník Drnava, ŠK Polom Gemerská Poloma - TJ Sokol Pača, TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka - OTJ Honce.

D O R A S T

III. LIGA SD – VÝCHOD – 6.kolo

Janočko Academy – MFK Rožňava 2:2 (1:2). G: F. Kračun, T. Mihalík – J. Dekan, J. Fedor. Hralo sa bez kariet. R: D. Puškáš – J. Rugolský. Div.: 29.

JANOČKO: 13 Milan Géci – 5 Alex Prekop (67´ Š. Kovaľ), 4 Martin Sopko (46´ T. Géci), 7 Michal Rozman (59´ F. Morvay), 21 Štefan Šoltés, 24 William Leško, 8 Filip Kračun, 19 Adam Takáč, 17 Tomáš Mihalik, 10 Sebastian Kozej (C), 9 Viktor Harman.

ROŽŇAVA: 1 Miloš Švehla – 16 Nikolas Podracký, 6 Patrik Škvareniak, 3 Viktor Szilardi, 10 Bryan Ruščin, 18 Michael Ligart (60´ Ch. Fabian, 76´J. Horvát)), 7 Jozef Fedor, 8 Richard Tobias Želinský (C), 4 Filip Hajdúk, 9 Viktor Koňa, 12 Ján Dekan (46´ Š. Domik).

OSTATNÉ VÝSLEDKY KOLA: Stará Ľubovňa – Svidník 2:1, Ľubotice – Veľký Šariš 5:0, Sabinov – Spišské Vlachy 0:0, Medzilaborce – Spišská Belá 2:2, Svit – Poprad-Stráže 1:11, Kežmarok – Košická Nová Ves 1:3.

III. LIGA MD – VÝCHOD – 6. kolo

Janočko Academy – MFK Rožňava 6:1 (2:0). G: M. Maťaš 3, T. Fida 2, M. Vargovčák – R. Kral. ŽK: 0 – T. Katona, R: J. Rugolský – D. Puškáš. Div.: 30.

JANOČKO: 1 Samuel Kušnír – 7 Oliver Borták, 16 Daniel Truhan (C), 3 Štefan Šumichrast, 10 Tobiaš Fida, 5 Milan Maťaš, 4 Filip Vargovčák (60´ M. Brianský), 17 Artur Tenkács, 6 Ivan Maruščák, 22 Kevin Sakala (60´ M. Vargovčák), 14 Tibor Demes.

ROŽŇAVA: 1 Kristian Horňak – 21 Damian Kubica, 36 Dominik Šelmeci, 37 Peter Rogos (66´ S. Albert), 5 Matúš Šeďo (C), 34 Samuel Bubenčík, 33 Richard Kral, 23 Tomáš Katona, 29 Samuel Petergáč (41´ Š. Šimon), 31 Martin Mikolaj, 25 Dávid Dókus.

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka
2. kolo 16.9. o 10.30 hod.: TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka - TJ Zlatý klas Dlhá Ves
  FK Krásnohorské Podhradie - ŠK Polom Gemerská Poloma.
3. kolo 16.9.o 12.00 hod.: ŠK Polom Gemerská Poloma - TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka
  TJ Zlatý klas Dlhá Ves - FK Krásnohorské Podhradie

Ž I A C I

III. LIGA SŽ U15 – A – 3.kolo

FK Čaňa – MFK Rožňava 2:1 (2:0). G: M. Kotulič 2 – L. Szaszák. ŽK: M. Hovány – M. Tkáč, S. Schneebauer. R: P. Jalč. Div.: 50.

ČAŇA: 1 Filip Vereb - 4 Sebastián Slúka, 12 Marco Hovány, 10 Matias Matis, 7 Marko Kotulič, 16 Richard Sikora, 11 Slavomír Šimko, 9 Daniel Palovič (C), 15 Radovan Sikora, 2 Peter Korinek, 6 Sebastian Krupáš.

ROŽŇAVA: 1 Martin Šofránko – 40 Lukáš Szaszák (C), 34 Marko Tkáč, 47 Richard Sztelo, 77 Rastislav Stehlo, 31 Tomáš Rogos, 91 Sebastian Schneebauer, 29 Matúš Pakes, 65 Gregor Vrzal, 32 Adam Ondrejčík, 63 Jakub Petergáč.

OSTATNE VÝSLEDKY KOLA: Junior Košice – Michalovce B 1:4, Košická Nová Ves – Benecol Košice 1:2.Slávia TU Košice – Janočko Acdemy 0:2.

III. LIGA MŽ U13 A – 3. kolo

FK Čaňa – MFK Rožňava 5:3 (2:1). G: L. Lacko a M. Tomko po 2, Z. Kecskeméty – S. Sedlák 2, L. Klinko. Div.: 35.

ČAŇA: 1 Erik Boguski – 2 Alexej Baran, 3 Hugo Holod, 4 Patrik Hudák, 5 Oliver Ilenin, 6 Thomas Ivan, 7 Jakub Juhás, 8 Zoltán Kecskeméty, 9 Peter Krupáš (18´ M. Tomko), 10 Leonard Lacko, 11 Mirko Nyulászi.

ROŽŇAVA: 2 Lucas Lentvorský – 36 Brian Madáč, 41 Samuel Sedlák, 73 Adam Demény, 74 Lukas Angyal, 76 Alex Turek, 39 René Zagiba, 45 Matej Szaszák, 94 Michal Švarc, 32 Kristián Szarka, 80 Marek Mako (30´ L. Klinko).

OSTATNÉ VÝSLEDKY KOLA: Košická Nová Ves – Benecol Košice 0:3, Junior Košice – Michalovce B 4:1.

4.LIGA ObFZ Rožňava – 5.kolo

FK Krásnohorské Podhradie – MFK Dobšiná 1:6 (1:2). G: R. Zubatý – E. Spišák 3, E. Gono 2, L. Horváth. ŽK: R. Zubatý – 0. R: M. Vávrová. Div.: 30.

PODHRADIE: 1 Štefan Darvaš (C) – 2 Rastislav Dunka, 3 Sebastián Horváth (36´ J. Žiga), 4 Jozef Horváth, 5 Ján Tolvaj, 6 Róbert Zubatý, 7 Jozef Kristián Darvaš, 8 Štefan Žiga, 9 Ladislav Krištof (49´ G. Gulyáš), 10 Norbert Gunár (49´ A. Gaži), 11 Ľudovít Gunár (36´ K. Darvaš).

DOBŠINÁ: 1 Rastislav Vikartovký – 8 Samuel Breuer, 2 David Vikartovský, 9 Lukáš Horváth, 6 Erik Spišák (C), 5 Adrián Červenák, 7 Kristián Červenák (36´ F. Mihok), 10 Michal Gaži (49´ J. Rusnák), 3 Peter Červenák (65´ S. Gono), 4 Eduard Gono, 14 Milan Kotlár (M. Leflfer).

TJ Baník Rožňavské Bystré – Papiereň Slavošovce 3:4 (1:1). G: P. Sidor 2, P. Ďurský - L. Kotlár 4. Div.: 25.

BYSTRÉ: Igor Karalo -  5 Róbert Meško, 9 Peter Ďurský, 4 Branislav Bolaček, 6 Martin Grebec, 2 Marcel Čipka, 14 Filip Javor, 13 Martin Strelka, 12 Peter Veselý, 16 Patrik Sidor (C), 8 Richard Palička.

SLAVOŠOVCE: 1 Marek Šimko - 10 Daniel Boldi, 7 Adrián Tomi (C), 3 Samuel Tomi, 9 Leon Kotlár, 2 Alexander Racz, 8 Erik Karalo, 11 Kristián Timko, 6 Marek Gaži, 5 Edo Kučerák, 4 Nikolas Karalo.