JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2011/20
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2011/20
nedeľa, 09 jún 2013 21:50

V Dlhej Vsi vylúčeného brankára z Bystrého musel zastúpiť hráč z poľa Doporučený

Dlhá Ves – Rožňavské Bystré 5:3 (4:1). Góly Bystrého: Jaro Gallo, J. Gonos, Minčík. Na rozmočenom teréne videli diváci v 25. kole II. triedy zaujímavý futbal bohatý na góly. Veľmi dobre začali domáci hráči a už v 7. minúte sa ujali vedenia po rohovom kope, keď zblízka hlavičkoval za chrbát Koncza nedôsledne pokrytý domáci hráč.1:0 V 10. minúte Minčíkovu strelu z 20 metrov domáci brankár bez problémov kryl. Domáci boli behavejší, veľmi dobre

kombinovali a dávali aj góly. Ten druhý prišiel v 13. minúte z ich ľavej strany po krížnej strele. V 15. minúte po chybnej rozohrávke v strede ihriska a rýchlom protiútoku to už bolo 3:0 pre Dlhú Ves. Po tomto momente sa začali do hry dostávať aj Bystrania. Najskôr Tomko prekopol z niekoľkých metrov domácu bránu, o pár minút neskôr Jarova Gallova strela z 25 metrov opečiatkovala tyč domácej brány. V 37. minúte po rozohratí priameho kopu Jaro Gallo tvrdou strelou do stredu brány z 20 metrov znížil na 3:1. Domáci však ešte pred polčasom dokázali zvýšiť na 4:1, po rýchlej kombinácii cez stred obrany Bystranov. Domáci útočník sa dostal pri zakončení do kontaktu s Konczom, ktorý potom za protesty dostal od rozhodcu červenú kartu. Do brány Bystranov nastúpil z hry Ujházi a Koncza v ďalšom priebehu hry dobre zastúpil. V druhom polčase vybehlo „celkom iné Bystré“. Zvýšili bojovnosť, zlepšili prihrávky a obraz ich hry sa celkove zmenil. Prvú šancu v 2. polčase mali domáci po rohovom kope. V 54. minúte po faule na Minčíka v 16-ke Ján Gonos z penalty znížil na 4:2. Potom sa dlhé minúty bojovalo madzi 16-kami. V 30. minúte vysunul dlhou prihrávkou Jaro Gallo Minčíka, ten obišiel brankára a z uhla pod brvno nekompromisne skóroval na 4:3. V 35. minúte Ujházi zlikvidoval nebezpečnú šancu domácich. Domáci si vydýchli až 5 minút pred koncom, keď strelou k tyči z hranice 16-ky upravili na 5:3. Pred 50 divákmi rozhodoval Šalamon.
Zostava Rožňavského Bystrého: Koncz, (čk 42. min.) Ujházi, Fabian, Dorkin, Galata, Jaro Gallo, Ján Gonos, Krága, Máťaš, Tomko, Minčík.