sobota, 21 máj 2022 12:16

Predstavujeme niektoré futbalové kluby 6. ligy ObFZ Rožňava Doporučený

Napísal(a) Š. Tomášik
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V 6. lige ObFZ Rožňava v aktuálnej sezóne účinkuje štrnásť mužstiev, pričom štyri z nich už náš spolupracovník Ing. Štefan Tomášik detailnejšie predstavil. V článku predstavuje ďalších desať mužstiev, ale uvádza iba káder. V závere sa nachádza tabuľka 6. ligy. Text dopĺňa fotografia mužstva FK Gemerská Hôrka.

Betliar: Štefan Mišina, Lukáš Fabian – Lukáš Poťmák, Samuel Cirbus, Marián Marciš, Dominik Szilardi, Ján Čižmár, Ľubomír Arvay, Marek Kováč, Ján Pástor, Marek Pástor, Viktor Mihalík, Matej Oravec, Dominik Gere, Boris Szilardi,  Róbert Imre, Maroš Gallo, Peter Lipták, Marcel Roth, Martin Arvay, Miloš Gallo, Ivan Lörinc, Dávid Poťmák.

Gemerská Hôrka: Martin Magos, Jozef Šálek, Ondrej Skokan – Dávid Bodnár, Ákos Gyurán, Mikuláš Lukáč, Richard Szkokan, Štefan Tóth, Róbert Miglavič, Tomáš Čech, Zoltán Halász, Denis Szkokan, Ladislav Kovács, Kristián Illés, Roland Volčko, Attila Gergely, Ján Szabari, Richard Kardos, Csaba Valaszkay, Ján Lokos, Marcel Laven, Kristián Ragyina, Csaba Várady, Štefan Jankóšik.

Rakovnica: Lukasz Prodochl – Denis Koncz, Ľubomír Karalo, Juraj Tomi, Peter Szöllös, Jozef Sklenár, Pavol Brdár, Filip Čapó, Marián Bubenčík, Tibor Milko, Viliam Máťaš, Ondrej Vavrek, Jozef Lipták – Giba, Juraj Červenák, Marián Gábor, Matej Lompart, Ján Pástor, Ján Hric, Nikolas Boldi, Csaba Koncz, Lukáš Gábor, Vladimír Tököly, Adrián Vavrek, Tomáš Gyenes, Filip Viola, Adam Milko, Samuel Čonka.

Dlhá Ves: Marián Pavlínyi, Gabriel Pomaj, Adrián Gorta, Csaba Flander – Martin Havrlent, Gabriel Beke, Kristián Segyo, Marián Dusza, Attila Pomaj, Zsolt Mezei, Florián Repka, Attila Labina, Attila Balázs, Róbert Kováč, Milan Makkai, Miloš Kliment, Miroslav Lörinc, Viktor Kováč, Attila Mezei, Tomáš Lörincz, Viktor Ferdinand, Róbert Ferdinand, Patrik Mičinský, Tibor Segyo, Attila Örvös, Dávid Novák.

Dobšiná: Bohuš Kašpar – Ivan Gallo, Štefan Brondoš, Stanislav Ogurčák, Matej Dudra, Miroslav Majerčák, Peter Fabian, Július Strelka, Denis Turzák, Peter Revay, Marek Ogurčák, Štefan Surovský, Tomáš Korfanta, Lukáš Lacko, Adrián Klement, Adrián Paulík, Matúš Smrek, Jaroslav Hutník, Bruno Fajdek, Martin Strelka, Matúš Poliak, Mário Tokarčík, Matej Oravec, Ondrej Leskovjanský, Peter Repel, Marek Barnák, Adam Labuda, Patrik Hutník, Michal Langer.

Rožňava B / Rudná: Frederik Spišák, Kristián Kocis, Kristián Molnár – Ondrej Vysoký, Ladislav Varga, Jozef Korfanta, Tomáš Leštach, Karol Kováč, Juraj Horvát, Ján Ivanič, Martin Havrlent, Ivan Oravec, Tomáš Hajdúk, Marek Jančík, Stanislav Sebastián Drábik, Goran Beshir, Csaba Ováry, Róbert Ferdinand, František Gyenes, Zoltán Breuer, Zoran Molčan, Filip Szabó, Pavol Kontra, Alex Hajdúk, Lukáš Drobňák, Stanislav Ďuriček, Rastislav Greško, Peter Sappanoš, Stanislav Hric, Kristián Šikúr, Matyás Timár, Ákos Tamás, Roland Madarász, Jozef Krajlik, Filip Kovács, Jaroslav Figúr, Ladislav Dávid, Lukáš Felezký, Szabolcs Szabó - Dózsa. 

Lipovník: Róbert Fabian, Štefan Dányi, Pavol Lenkey – Kristián Albert, Roland Szücs st., Patrik Luspaj, Roderik Szücs, Oto Farkaš, Dominik Kardos, Zoltán Lipták, Adrián Korszinski, Roland Szücs ml., Norbert Vozár, Attila Görgei, Tomáš Répasi, Patrik Görgei, Róbert Juhász, Tomáš Korszinski, Florián Emödi, Tomáš Józsa, Martin Doboš, Matej Dubovan, Róbert Priam, Dávid Bollo, Ladislav Emödi, Alexander Szücs.

Hrhov: Alexander Bartók, Zoltán Halász, František Horváth, Péter Banyász – Tamás Tomesz, Róbert Hajdu, Tomáš Zsigrai, Ján Štefan, Róbert Kardos, Attila Herczeg, Dominik Grulyo, András Herczeg, Dávid Jánosdeák, Adrián Kocsík, Michal Hranyó, Mário Rybár, Marián Žiga, Radko Mikulec, Zoltán Uveges, Peter Kónya, Adrián Ragan, Gabriel Gecs, Dalibor Hogya, András Nagy, Ľudovít Kardos, Peter Ribár, Sebastián Žiga, Roman Grosmann, Gabriel Šmajda, Norbert Képeš.

ŠK Polom: Dárius Forgáč, Igor Harabín – Maroš Bakoš, Jakub Polanecký, Ján Šimún, Michal Ruszó, Tomáš Kún, Ľubomír Hatvaník, Ľuboš Korintuš, Attila Kovács, Miloš Schvarz, Július Lišuch, Lukáš Boňko, Ján Spišiak, Libor Urban, Štefan Kušnier, František Čapó, Lukáš Jasenka, Marko Zatroch, Patrik Slavkovský, Dominik Šimko, Denis Fajdek, Roman Polyák, Adrián Bodnár, Ján Gelda, Michal Dorčák, Kristián Šubovič, Tomáš Szilágyi, Matúš Kuchta, Dávid Čonka.

Drnava: Gabriel Józsa – Jaroslav Barczi, Peter Búlik, Erik Polyák, Gellért Zsilla, Karol Bakoš, Attila Anna, Kristián Kovács, Michal Ondrej, Tibor Kerekeš, Patrik Pilát, Jozef Rencsok, Kilián Šoltés, Tomáš Fabian, Daniel Tisza, Timotej Lipták, Jakub Maliňák, Róbert Kovács, Peter Fabian, Ján Bernáth, Brian Šoltés, Štefan Icso, Gabriel Petro, Adrián Šimko, Attila Polyák.

TABUĽKA 6. LIGY 

1. OFK Vyšná Slaná 20  16  2   2    67:21 50
2. FK Gemerská Hôrka 21 15 3 3 67:23 48
3. Tatran Betliar 21 11 6 4 52:33 39
4. Zlatý klas Dlhá Ves 21 10 5 6 51:24 35
5. MFK Rožňava B/Rudná 21 9 5 7 43:43 32
6. Baník Rožňavské Bystré 21 10 1 10 38:44 31
7. FK Hrhov 21 8 5 8 58:56 29
8. Baník Drnava 21 8 3 10 56:56 27
9. Baník Rakovnica 19 7 4 8 42:51 25
10. FK Lipovník 20 8 1 11 51:64 25
11. MFK Dobšiná 21 6 3 12 31:59 21
12. Sokol Pača 20 5 2 13 31:63 17
13. Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka 19 4 3 12 35:53 15
14. Polom Gemerská Poloma 20 3 3 14 26:58 12

 

 

Pripravil Ing. Štefan Tomášik

 

Čítať 154 krát Naposledy zmenené pondelok, 23 máj 2022 10:23

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.