piatok, 14 október 2022 21:54

Aktuálne z futbalovej kuchyne 7. ligy ObFZ Rožňava Doporučený

Napísal(a) Š. Tomášik
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Futbalisti TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka v ročníku 2022-2023. Futbalisti TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka v ročníku 2022-2023. Fotografia: Archív TJ

V príspevku nášho spolupracovníka Ing. Štefana Tomášika sa dočítame o štatistikách 7. futbalovej ligy ObFZ Rožňava po 10. kole v ročníku 2022 / 2023 a o kádroch futbalových klubov 7. ligy, ktoré doteraz ešte nepredstavil. Tentokrát výbory daných FK neuvádza. Text dopĺňa fotografia mužstva TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka.

Najlepší strelci:
10 – Štefan Domik (Vyšná Slaná), Attila Prónyai (Krh. Dlhá Lúka)
6 – Lukáš Felezký (Rudná / Rožňava B), Attila Görgei (Lipovník), Kilián Šoltés (Drnava), Miroslav Seman (Vyšná Slaná)
5 – Ondrej Šomšák, Attila Kerekeš (obaja Krh. Dlhá Lúka), Ľubomír Lukáč (Pača), Boris Milko (Rožňavské Bystré).

Najviac odohrali: 900 minút - Adam Rochl (Rožňavské Bystré), Ivan Gallo (Dobšiná)
Najviac žltých kariet: 3 – Jakub Rochl (Rožňavské Bystré)
Najviac červených kariet: 1 - Jakub Rochl (Rožňavské Bystré), Zoltán Üveges, Gábor Veverica (obaja Hrhov), Maroš Bakoš (Betliar), Peter Fabian (Dobšiná)

Predstavujeme ostatné futbalové kluby 7. ligy:

ŠK POLOM GEMERSKÁ POLOMA: Ondrej Skokan, Pavol Lenkey, Peter Bajus, Mikuláš Štefánik – Lukáš Jasenka, Miroslav Tomášik, Viliam Máťaš, Ján Fazekaš, Jakub Polanecký, Štefan Kušnier, Ján Simeon Želinský, Tomáš Kún, Denis Fajdek, Miroslav Kerek, Matúš Zatroch, Peter Boroš, Kristián Šubovič, Radovan Árvai, Frederik Ungváry – Szabó, Michal Ruszó (časť jesene), Ľuboš Korintuš, Tomáš Kuchta, Tomáš Žiga, Igor Harabín, Patrik Slavkovský

TATRAN BETLIAR: Štefan Mišina, Marek Šály – Marián Marciš, Miloš Schvarz, Marek Kováč, Samuel Cirbus, Lukáš Poťmák, Dávid Poťmák, Ľubomír Arvay, Martin Arvay, Marko Zatroch, Maroš Bakoš, Ľubomír Šofranko, Dominik Szilardi, Ján Čižmár, Marcel Roth, Lukáš Boňko, Ivan Lörinc, Matej Chochol, Boris Szilardi, Ján Pástor, Viktor Mihalík

BANÍK RAKOVNICA: Lukasz Prodochl, Jozef Karalo – Ľubomír Karalo, Juraj Tomi, Csaba Koncz, Denis Koncz, Jozef Gábor, Jozef Sklenár, Filip Viola, Lukáš Gábor, Marek Radič, Vladimír Tököly, Jozef Lipták – Giba, Matej Lompart, Norbert Gallo, Ondrej Vavrek, Adrián Vavrek, Samuel Čonka, Marián Bubenčík, Lukáš Hajdu, Tomáš Gyenes, Tomáš Uhrin

MFK DOBŠINÁ: Bohuš Kašpar, Matúš Pitoňák – Peter Fabian, Peter Revay, Patrik Hutník, Ivan Gallo, Adrián Klement, Miroslav Majerčák, Adrián Paulík, Denis Turzák, Július Strelka, Marek Ogurčák, Lukáš Lacko, Arnold Nagy, Jakub Polanecký, Štefan Brondoš, Stanislav Grančák, Mário Tokarčík, Matúš Poliak, Matúš Smrek, Marek Barnák, Róbert Gotthardt, Adam Labuda

TJ JEDNOTA KRÁSNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA: Marián Manko – Ladislav Varga, Ivan Bošela, Roland Madarász, Roderik Šoltés, Alexander Kovács, Tamáš Hegedüs, Ľudovít Gyenes, Kristián Albert, Rastislav Pásztor, Adam Maté, Gabriel Gecs, Patrik Šoltés, Attila Kerekeš, Patrik Klárik, Attila Prónyai, Patrik Šoltés, Roman Bubenčík, Jaroslav Gebe, Tomáš Zagiba, Patrik Pál – Balázs, Ondrej Šomšák, Gabriel Šmajda, Mário Lovaš

FK HRHOV: Zoltán Halász – Róbert Hajdu, András Herczeg, Róbert Bernáth, Adam Pogány, Marián Giák, Mário Rybár, Sebastián Žiga, Tomáš Zsigrai, Attila Herczeg, Krisztián Pogány, Adrián Kocsík, Ákos Kapczi, Michal Hranyó, Róbert Kardos, Gábor Veverica, Zoltán Kovács, Adam Hajdu, Zoltán Kapczi, Radko Mikulec, Štefan Herczeg, Zoltán Szücs, Dalibor Hogya, Peter Ribár, Zoltán Üveges, Ľudovít Kardoš

FK LIPOVNÍK: Tomáš Józsa, Tibor Kerekeš – Patrik Luspaj, Zoltán Lipták, Róbert Garan, Attila Anna, Oto Farkaš, Adrián Korszinski, Marcel Podracký, Adrián Vozár, Róbert Szücs, Roderik Szücs, Matej Dubovan, Ladislav Emödi, Dávid Jánošdeák, Roland Szücs st., Tomáš Korszinski, Patrik Görgei, Attila Görgei, Martin Doboš, Florián Emödi, Dávid Bollo, Alexander Szücs

FK BANÍK DRNAVA: Gabriel Józsa, Sebastián Dunka – Peter Búlik, Erik Mackovjak, Tibor Kerekeš, Kristián Kovács, Karol Bakoš, Erik Polyák, Nandor Barczi, Brian Šoltés, Kilián Šoltés, Gellért Zsilla, Tomáš Szilágyi, Ján Bernáth, Jakub Maliňák, Michal Maliňák, Zoltán Búlik, Róbert Kovács, Gabriel Petro, Timotej Lipták, Michal Ruszó, Adrián Szaniszló, Jozef Görgei, Ladislav Buday, Tomáš Fabian, Oto Kerekeš, Dávid Fodor

FK ZLATÝ KLAS DLHÁ VES: Gabriel Pomaj – Gabriel Beke, Marián Dusza, Martin Havrlent, Attila Pomaj, Kristián Segyo, Zsolt Mezei, Florián Repka, Attila Balázs, Ladislav Kovács, Miloš Kliment, Viktor Kováč, Róbert Ferdinand, Ján Lokos, Attila Örvös, Kristián Illés, Milan Makkai, Patrik Mičinský, Dávid Novák, Tibor Segyo, Kevin Novák, Róbert Miglavič

 

Pripravil Ing. Štefan Tomášik

 

Čítať 266 krát Naposledy zmenené piatok, 14 október 2022 22:14

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!