streda, 18 december 2013 11:09

Revúcki biatlonisti bilancovali svoj úspešný rok 2013

Napísal(a) Klub biatlonu Magnezit Revúca
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

ra IMG 9532aV podvečer piatok trinásteho sa revúcki biatlonisti stretli v priestoroch klubu, aby na výročnej členskej schôdzi zhodnotili rok 2013. 
A bol to rok úspešný – na Majstrovstvách Slovenska v zimnom aj letnom biatlone získali pretekári Klubu biatlonu Magnezit Revúca spolu 11 medailí, z toho 4 najcennejšie. Narástol počet pretekárov v žiackych kategóriách, licencovaných rozhodcov aj celkovo počet členov klubu. Na viacerých brigádach sa podarilo vylepšiť tréningové možnosti v okolí. A so stabilnou podporou partnerov klubu - SMZ Jelšava, Mesta Revúca a Slovmagu Lubeník aj vylepšiť materiálne vybavenie pre pretekárov. 
Pohár a ocenenie „Biatlonista roka 2013 v KB Magnezit Revúca“ získal Libor Mladší, ktorý v uplynulom roku získal 4 tituly Majstra Slovenska, po 2 v biatlone aj letnom biatlone. Ocenený bol tiež Lukáš Ottinger, v každom štarte na MSR v letnom biatlone získal medailu (2x striebro, raz bronz), pričom titul mu unikol len o dve sekundy. 
Potešila tiež správa, že pár hodín pred začatím schôdze odchovankyňa revúckeho biatlonu Martina Chrapánová vybojovala na Svetovej zimnej univerziáde 2013 v talianskom Trentine 4. miesto, pričom od zlata ju delil jediný presný výstrel. 


IMG 9525IMG 9528IMG 9532IMG 9533IMG 9586Pri vianočnej kapustnici a výborných koláčoch, ktoré pripravili mamičky pretekárov, sme si potom zaspomínali na rôzne veselé príhody z minulosti a prebrali sme aj smelé plány na najbližšie obdobie. K tomu už potrebujeme len pevné zdravie a poriadnu snehovú nádielku.
Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporili v roku 2013 a veríme, že tak urobia aj v roku nasledujúcom. Odvďačiť sa im chceme svojou prácou a výsledkami.

Klub biatlonu Magnezit Revúca
Foto: Štefan Ottinger

 

Čítať 1976 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:43

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Komentáre nesúvisiace s témou nebudú zverejnené!