JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/obsah/bystre/futbal
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/podhradie
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/obsah/bystre/futbal
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/podhradie
pondelok, 12 apríl 2010 20:31

Drnavskí futbalisti sú doma súci na uterák, vonku však hrajú so súpermi ako o život

Rožňavské Bystré – Drnava 4:1 (2:0). Bystrania mali čo v 16. kole II. triedy MO vo futbale Drnavčanom vracať, lebo z posledných troch vzájomných zápasov získali len jeden bod. Hneď v úvode zápasu hostia nevyužili ponúknutú príležitosť pri nedorozumení brankára a obrany Bystrého, keď z pár metrov drnavský útočník netrafil prázdnu bránu. V 4. minúte však Leng zahrával priamy kop, na ktorý si dobre nabehol Hajdu a otvoril skóre zápasu - 1:0. Bystrania mali po góle optickú prevahu, no chýbala finálna prihrávka na gól. V 20. minúte mal dobrú príležitosť Gonos, ale ešte nedal. O dve minúty neskôr ho však pri vzdialenejšej tyči našiel svojou prihrávkou Leng a Gonos tentoraz úspešne dopravil loptu do drnavskej brány. Aj keď Drnavčania boli zdatným súperom, Bystrania
naďalej dobýjali ich bránu, no šance Urbana st. či strela Minčíka tretí gól nepriniesli.
V druhom polčase Bystrania pokračovali v úsilí streliť gól, ale opak sa stal skutočnosťou. V 55. minúte z neprehľadnej situácie po rohovom kope Drnavčania zblízka znížili na 2:1. Domáci však hostí potom už do vážnejšej príležitosti nepustili. V 33. minúte Leng vysunul Minčíka, ktorý poistil vedenie Bystrého na 3:1. Hostia sa v závere zápasu pokúšali o vabank. Zabudli však na Minčíka, ktorý číhal na poliacej čiare. Toho dlhým odkopom v 85. minúte z obrany domácich vysunul Krága. Keďže Minčík bol rýchlejší, ako domáci stopér, postupoval sám na brankára, ktorého obišiel a uzavrel skóre zápasu na 4:1.
Pred 50 divákmi nepresvedčivo rozhodoval Palacko.
Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš - Krága, Valent, Galata, Hajdu, Rusnyák, Leng, Ján Gonos, Valko, J. Urban st., Minčík. Striedali: Ferenc, Šály, Ujházi.