JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/hogp
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/byskru

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/hogp
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/byskru
nedeľa, 05 september 2010 17:26

Gólové hody v Nižnej Slanej tentoraz však na úkor súpera z Brzotína Doporučený

Napísal(a) Štefan Tomášik
Nižná Slaná - Ml. Brzotín 9:3 (4:1), góly za domácich: P. Milko 4, J. Cangár 2, S. Drábik 2, M. Pitoňák. Domáci privítali v 6. kole II. triedy OM mužstvo Ml. Brzotín, s ktorým si chceli po troch prehrách za sebou pripísať tri body. Pomohla aj zmena stopérskej dvojice. Vážnejšia previerka pre obranu bude však v zápase proti Kečovu. Domáci nastúpili zatiaľ v najsilnejšej zostave, avšak majú zranených náhradníkov. A tak si musel hráčsky dres do poľa obliecť tretí brankár M. Pitoňák.
Domáci začali dobre. M. Prónai však hneď dve gólové šance nevyužil. Skóre otvoril po centri Milka J. Cangár. Potom pridal P. Milko ďalší gól, keď po samostanom nájazde prekonal brankára hostí. Hostia však znížili stav, na technickú strelu spoza šestnástky Krnáč nereagoval. O pár minút pridal Milko ďalší gól, keď opäť po nájazde skóroval. Potom po ruke hostí v šestnástke dosiahol po jedenástke hetrik. V závere polčasu sa hral medzišestnástkový futbal s územnou prevahou domácich.

Do druhého polčasu musel domáci tréner striedať zranených hráčov, čím sa preskupili posty. Juraj Junger začal zápas v útoku, neskôr sa musel stiahnuť do zálohy a po polčase do obrany. Prvých 20 minút druhého polčasu bola hra domácich rozháraná napriek tomu, že hostia hrali len desiati. Stav stretnutia zvýšil po dorážke J. Cangár. Hostia však znížili, keď R. Hajči zahral v šestnástke rukou a následnú jedenástku hostia premenili. Domáci pridali ďaľší gól po hlavičke Drábika. Hostia však hneď po rozohraní dosiahli gól. Domáci však o pár minút zvýšili opäť skóre po nájazde P. Milka. Ďalší gól pridal Drábik po spolupráci s P. Milkom. P. Milko dosiahol ďalší gól po prihrávke Drábika, no loptu smerujúcu do brány zbytočne tečoval Pitoňák a tak odmával asistent rozhodcu ofsajd. Pitoňák si to vynahradil pár minút pred koncom, keď na jeho prízemnú strelu ku pravej žrdi brankár hostí nereagoval a uzavrel stav zápasu.
Zostava Nižnej Slanej: I. Krnáč - O. Junger (46. S. Drábik), V. Hlaváč, D. Hajči (46. Š. Gunár), V. Karas (80. M. Pitoňák) - R. Hajči, P. Slovák, P. Milko, M. Prónai - Juraj Junger, J.Cangár. Tréner: Milan Petergáč.
Pred 25 divákmi s chybami rozhodoval Molnár, na čiarach asistovali L. Šalamon a A. Farkaš.
Štefan Tomášik
5.9.2010

Ostatné výsledky 6. kola II. triedy: Jovice - Hrhov 2:4, Kovstav - Kečovo 2:3, Pača - Gem. Poloma B 4:1, Dedinky - Bohúňovo 2:2, Rakovnica - Drnava 2:4, Čoltovo - Slavošovce 4:3. Rožňavské Bystré malo voľno.

VÝSLEDKY I. TRIEDY 5. KOLO:

Rudná - Dlhá Ves 3:1 (1:1), góly: Strelka 2 (1 z 11 m), Domik - Flander, ŽK: O. Sanislo - Beke, R: R. Farkaš, DZ: Bodnár, D: 105. Vlachovo – Dobšiná 0:3 (0:1), góly: Záhoranský, Mačejovský, P. Fabian, ŽK: T. Molda, M. Molda, Marciš – P. Fabian, R: J. Gyenes, DZ: Kerekeš, D: 120. Brzotín – Plešivec 0:1 (0:0), gól: Poštár, ŽK: Gášpár – Mi.Gallo, R: L. Gyenes, DZ: Hadar, D: 80. Kružná – G. Poloma 7:0 (5:0), góly: Drobňák 3, Mészner, Polyák, Brúgoš, Kerekeš, ŽK: Z. Breuer, Kerekeš, L. Szendi – R. Greško, R: A. Farkaš, DZ: Heveši, D: 150. Vyšná Slaná – Honce 4:1 (2:1), góly: Kračún 4 (1 z 11 m) – J. Pástor, ŽK: Fifik – Anna, Čipka, Jar. Gallo, R: J. Chomjak, DZ Antal, D: 100. Betliar – Krh. Dlhá Lúka 2:1 (0:1), góly: M. Árvay 2 – Korintuš, ŽK: Lukáč 2 – Korintuš, Kovács, Danko, ČK: Lukáč (Betliar), R: K. Chomjak, DZ: Šimšík, D: 150. Jablonov n/T – Lipovník 3:1 (1:1), góly: Strama, Pál Balázs, Szabó - Vávra, ŽK: Viszlay – 0, ČK: Kardoš (Lipovník), R: Bakoš, DZ: Šmelko, D:100.