JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/sport/futbal/minif
JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/futbal/2012/7kolo
×

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sport/futbal/minif
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbal/2012/7kolo
nedeľa, 28 august 2011 21:25

Hrdinom zápasu Bohúňovo – Drnava bol domáci brankár, a to aj napriek trom inkasovaným gólom Doporučený

Napísal(a)

Bohúňovo - DRNAVA 0:3 (0:2), góly: Orbán, Mázik, Rencsok. Drnava mohla v 4. kole I. triedy vyprášiť Bohúňovo poriadnou nádielkou, no vyprášili len rukavice domáceho brankára. 0:3 je pre domácich dobrý  výsledok, pretože okrem jednej veľkej tutovky, čo Zakhar kryl, nepredviedli nič. Dôvodom toho mohla byť aj veľká maródka, no hostia z Drnavy tiež potrebovali aj dorastencov na doplnenie kádra na tento zápas. Mázik, Orbán a Rencsok - strelci drnavských gólov, mohli skončiť aj s piatimi gólmi, no dnes zahodili šance na tri zápasy. Ale nie len oni, Drnava strelecky zlyhala. Dôležitý je však zisk troch bodov z vonku a tie sú zaslúžene v Drnave. Zápas rozhodoval Šofranko, na čiare s Ráššim a

Luczom. Od začiatku sa hralo na jednu bránu. Párkrát sa vybrali dopredu aj domáci, ale Zakhar bol bez práce. Na druhej strane začal nepremenenou tutovkou Mázik, ale zblízka namieril do brankára. Hrdina zápasu, brankár Bohúňova, vytlačil na roh aj Slávkayovu strelu, ktorá mierila do šibenice. Prvýkrát si mohli drnavskí fanúškovia zakričať gól až po polhodine hry. V pokutovom území sa predral ku strele Orbán a otvoril skóre zápasu. 0:1. Hneď nato ho nasledoval aj Mázik, keď jeho tečovanú strelu zastavila už len sieť brány. 0:2. Do polčasu sa mohol dočkať aj Rencsok, no on svojich spoluhráčov, Orbána a Mázika napodobnil len neskôr. Rozhodca Šofranko udržal v rukách zápas a nedovolil domácim nebezpečnú hru, správne rozdával karty. Hneď v prvom polčase sme ich mohli vidieť štyri. Jednu z nich však dostal aj hosťujúci F. Kovács, čo však už nikoho neprekvapuje. Polčas 0:2.
V druhom polčase začali vystrkovať rožky aj domáci. Pomohli im k tomu hostia, ktorí zaspali úvod druhej štyridsaťpäťminútovky. Na oboch stranách prepadli zálohy a Drnava začala s nepremenenými
šancami. F. Kovács, Orbán, Mázik, Slávkay i Rencsok mohli skórovať, no aj vďaka zlému terénu, aj vďaka domácemu brankárovi nie a nie uspieť. Štvrťhodinu pred koncom sa ale dočkal aj Rencsok. Vtedy už nebol na ihrisku zranený kapitán hostí Búlik. 0:3. Domáci mali najväčšiu šancu 7 minút pred koncom, ale Zakhara neprekonali ani zo samostatného nájazdu. Útok zaváňal ofsajdom, ale postranný  Lucza pustil hru ďalej. No bolo to už jedno. Po konečnom hvizde si berie Drnava domov tri body a čisté konto.
Najbližšie Drnavu na domácom trávniku čaká súper z Dlhej Vsi, ktorý doteraz ešte nestratil ani bod.
Zostava Drnavy: Zakhar - Búlik, Krága, N. Kovács, T. Petro - F. Kovács, Mázik, R. Kovács, Slávkay - Rencsok, Orbán. Striedali: G. Petro, Emödi a Bakoš.

Čítať 2142 krát Naposledy zmenené streda, 21 október 2015 10:20